Стабільний заробіток та безкоштовну вищу освіту пропонує молоді тернопільська міліція

У Тернопільському міському відділі внутрішніх справ оголошено конкурс на заміщення вакантних посад інспекторів патрульної служби. Обіцяють стабільний заробіток, соціальне забезпечення, можливість безкоштовно здобути вищу освіту.

Молоді люди віком до 25 років, котрі мають повну середню або вищу освіту, пройшли строкову або контрактну службу в Збройних Силах України чи закінчили військову кафедру та за станом здоров’я придатні до служби в правоохоронному відомстві мають можливість отримати ще й міліцейську професію.

Як розповів начальник сектору кадрового забезпечення міськвідділу Ігор Монастирський, сьогодні актуальними та популярними є заклики бути патріотами та захисниками своєї землі. Тернопільській молоді правоохоронці пропонують першу, але важливу сходинку у реалізації цих прагнень. Бо якщо вони сьогодні навчаться зберігати мир та спокій у рідному місті, то завтра зможуть боронити кордони рідної держави.

 Патрульну службу називають кузнею кадрів правоохоронних відомств, адже робота настільки багатогранна, що хто пройшов цю школу, зможе працювати в будь-якому іншому міліцейському підрозділі.

Зі слів Ігоря Монастирського, матеріальне утримання у розмірі понад дві тисячі гривень працівники патрульної служби отримують вчасно, позмінна робота дає можливість і відпочити, і присвятити час сім’ї, а ще співробітники патрульної служби – перші кандидати на здобуття безкоштовної правової освіти у навчальних закладах системи МВС.

Якщо вас цікавила інформація, звертайтеся до Тернопільського МВ УМВС за адресою:

м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 10, сектор кадрового забезпечення (кабінет №6),

тел. 27-10-46, 27-10-45, або до обласного управління внутрішніх справ за адресою:

м. Тернопіль, вулиця Валова, 11, тел. 27-13-14.

Коментарі вимкнені.