Тернопільщина втратила двох бійців – футбольного дива не сталось

Нарешті футбольна весна прийшла на Тернопілля. Вперше в історії футболу нашого краю відразу дві команди прорвалися до 1/4 фіналу Кубка України. У Тернопіль, завдяки виходу до цієї стадії нашого муніципального клубу, приїхав одеський «Чорноморець», представник найвищого дивізіону Ураїни. Якщо в 1/8 фіналу Кубка тернополяни вибили, на той час шосту команду Прем’єр-ліги полтавську «Ворсклу», то тепер маємо справу з її п’ятою командою, ще недавнім учасником Ліги Європи. Ну що ж нашим хлопцям втрачати нічого – як-би не закінчилась гра, вони все одно герої.

Героями були весь матч, тримали свої ворота насухо, грали на відбій, старались, але й гості не показали високого класу. Справедливим мав би бути рахунок 0:0. Але на п’ятій доданій хвилині «морячки» заштовхали м’яча в сітку «муніципалів» – на дальній стійці передачу замкнув головою «свіжий» Діденко. Не врятували крики вболівальників до судді, про лежачого нашого гравця – арбітр показав на центр поля.

Що тут скажеш – чуда не сталось, мали двох бійців, тепер жодного. А могли: «Нива» мусіла показувати результат, та й «Тернопіль» не було безнадійної ситуації. Але фортуна повернулась до нас задом, тому робимо висновки шановні наші тренери, і готуймося догравати ігри у своїх лігах.

Коментарі вимкнені.