Тернопільська «Нива» може зникнути через тиждень

Найболючіша тема для “Ниви”– гроші та вболівальники. Чи існуватиме «Нива» надалі знає Тарас Бурак. Поїхати на гру до «Авангарду» в Краматорськ чи отримати преміальні за попередній матч – до останнього моменту сумнівались гравці «Ниви». Врешті, зважаючи на можливі санкції через пропущену гру, а саме технічну поразку 3:0 «жовто-зелені» все ж відправились на Донеччину, не зважаючи на можливі провокації, каже президент футбольного клубу.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Ми могли би стати заручниками якоїсь гри політичної і не потрібної. Розумієте? І через то, рахуючи ці всі моменти ми звернулися до Краматорська з проханням, щоб нам перенесли гру. Краматорськ нам відмовив в цьому, сказав що ні. Вони категорично проти цього і що вони забезпечать повну нашу безпеку».

Переконував «жовто-зелених» гру не пропускати і президент Професіональної футбольної ліги України Мілетій Бальчос. Він зважаючи на критичний фінансовий стан та загрозу зникнення «Ниви» з робочим візитом приїхав у Тернопіль.

МІЛЕТІЙ БАЛЬЧОС, президент ПФЛ України:

 «Звичайно я не приїхав просто поговорити, а внести деякі пропозиції для того, щоби стабілізувати ситуацію. І тим самим допомогти клубу в його подальшому існуванні. Крім того, обов’язковою умовою є відвідування і спілкування з людьми, які мають відношення до футбольного клубу і з самим футбольним клубом».

Розмова з президентом ПФЛ України Автанділа Мдінарадзе надихнула на метафори.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Я вже сказав один раз, що «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих» – є така відома приказка. То ми сьогодні є тими потопаючими».

Наступний домашній матч «Ниви» з чернівецькою «Буковиною», який перенесли з п’ятниці  на четвер, може стати для «жовто-зелених» прощальним.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Ця гра може бути початком відродження і абсолютно нової команди «Нива» – з одної сторони. Або це може бути прощальний матч, коли «Нива» закінчить своє існування».

Чи залишиться клуб «жовто-зелених» на футбольній карті України дізнаємось у четвер, 17 квітня по завершенні матчу «Нива» – «Буковина». Команди вийдуть на поле о 19:00. До слова, у понеділок на телеканалі ІНТБ в програмі «Про важливе» президент Професіональної футбольної ліги України Мілетій Бальчос розповість, яким бачить тернопільський футбол.

ІНТБ

Коментарі вимкнені.