Тернопільський депутат обіцяв безкоштовне приміщення для обдарованих дітей в будинку, який зводять без дозволів?

У Тернополі створили “Рух на підтримку будівництва духовно-мистецького центру для обдарованих дітей та молоді”. У ньому вже задіяні 20 громадських організацій області, бізнесмени, а також греко-католицька церква. Буде розміщений духовно-мистецький центр на проспекті Степана Бандери, у одній із будівель, яка відведена під офісні приміщення, – пише ТВ-4.

Зараз будівлю, у якій має знаходитись духовно-мистецький центр, добудовують. Приміщення на благодійних засадах забудовник виділив заздалегідь. У сучасному центрі, кажуть представники громадських організацій, будуть створені усі умови, аби розвивати таланти обдарованих дітей і молоді.

– В тому числі в цьому центрі планується виставляти роботи діток, які мають певні обмеження. Тобто, не тільки звичайні діти, але й діти з певними обмеженнями також будуть займатися, і це дуже важливо, що на сьогоднішній день ми бачимо порозуміння між представниками бізнесу і церкви, – розповідає Ярослав Чорнозуб, голова правління благодійного фонду “Рідний край”.

– Ми підтримуємо цю ініціативу і я вважаю, що це дуже хороша справа, тому що церква повчає всіх нас любити ближнього, але, на превеликий жаль, ще є дуже багато людей збайдужілих ,які цього не розуміють і об’єднання ветеранів, ми це питання обговорювали і вважаємо, що це дуже хороша справа, – каже Михайло Андрунців, заступник голови Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

– Чим зможемо, тим допоможемо, тому що наші діти, наша молодь, дуже прекрасні, активні і їх треба розвивати, їх треба заохочувати, тому що досить часто, як вже було сказано, в школах цієї самореалізації дитині не можуть дати, а особливо якщо зачіпається проблема дітей з обмеженими можливостями, це взагалі прекрасно, тому що на них взагалі держава не звертає уваги, – каже Наталя Скрипець, представник Тернопільського обласного осередку Асоціації правників України

Планують, що у духовно-мистецькому центрі для обдарованих дітей та молоді будуть задіяні 200-300 дітей, у тому числі, з обмеженими можливостями. Відтак запрошують усіх охочих долучатись до руху на підтримку будівництва духовно-мистецького центру для обдарованих дітей та молоді.
P.S. Приміщення для облаштування духовно-мистецького центру для обдарованих дітей та молоді безкоштовно надасть компанія «Добробуд», яку очолює Віталій Смакоуз. Розташується центр за адресою проспект Степана Бандери, 81а. Наразі тут ще ведуться будівельні роботи. Нагадаємо, що скандал із цією будовою спалахнув ще осінню минулого року, коли на 2 сотках землі (одразу біля будинків та Тернопільської філії Європейського університету) ТІЗ «Добробуд» вирішив зводити чергову висотку.

Коментарі вимкнені.