Тернополяни крадуть дедалі частіше – не зупиняють їх навіть вебкамери

Прес-служба міської ради Тернополя повідомляє, що протягом двох днів, перед “носом” у вебкамери, злодії викорчували та вкрали десять туй на бульварі Данила Галицького (масив Східний). 

Дерева, які зникли, становили 1/4 від загальної кількості туй, які ростуть вздовж зелених зон по обидва боки дитячого майданчика. За першим разом злодії викорчували разом з корінням і викрали 6 дерев, а наступної ночі ще чотири.

«Не зважаючи на те, що ведеться відповідна інформаційно-роз’яснювальна кампанія у засобах масової інформації, випадки розкрадання суспільного майна трапляються у нашому місті дедалі частіше, – каже заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський. – На жаль коли викрадали шість туй був сильний дощ, тому веб-камера, яка встановлена на даній території зафіксувала неякісне зображення, а ось факт викрадення наступних чотирьох туй не залишився непоміченим, тож зловмисники будуть нести відповідальність за нищення зелених насаджень. В черговий раз звертаюсь до усіх тернополян на гостей нашого міста з проханням бережно ставитись до праці комунальників і не нищити озеленення міста».

Коментарі вимкнені.