У Тернополі дружина автомайданівця влаштувала ДТП, чоловік приїхав з погрозами

У Тернополі дружина автомайданівця Володимира Мартинова влаштувала ДТП. Жінка була за кермом Suzuki grand vitara. Порушуючи правила дорожнього руху виїжджала з бічної вулиці та не пропустила автомобіль, який рухався по головній дорозі. Від удару легківку Ford розвернуло в інший бік, а пасажирку з травмами у лікарню забрала швидка допомога.

За кермом легківки Ford перебував житель Дніпропетровська. На пасажирському сидінні була його сестра.

Очевидці ДТП розповідають, що дружина автомайданівця навіть не вийшла з машини. Жодних вибачень чи розпитувань про здоров’я не прозвучало. Сказала, що приїде зараз її чоловік і розбереться.

Чоловік жінки, яка влаштувала ДТП – автомайданівець Володимир Мартинов. На місце події з’явився одразу ж через кілька хвилин на автомобілі з написом «Слава Україні». Від чоловіка потерпілі почули вдосталь погроз та особистих образ.

Постраждалого водія Олега Широва вразила реакція чоловіка винуватиці ДТП: «Жодної проблеми не було б, але реакція чоловіка винуватиці вразила. Він приїхав на місце аварії і замість того, щоб запитати, як усе було, почав з того, що постраждала в ДТП накричала на його дружину. Почав не з вибачень, а з погроз, що подасть до суду за образу своєї дружини».

За словами потерпілого, автомайданівець відмовився відшкодовувати збитки, які завдала його дружина – винуватиця ДТП. Говорив про те, що його авто теж постраждало. Також завив, нібито, потерпілий з Дніпропетровська сам влаштував аварію, щоб виманити з автомайданівця гроші. Сестру пана Олега обізвав аферисткою.

«У тій ситуації достатньо було простого «Вибачте». Чоловік представився активістом ГО «Автомайдан Тернопіль». На автомобілі написано «Слава Україні», а поводив себе так, як мажор. Як можна, прикриваючись ідеалами Майдану, поводитись так, як регіонали поводились за Януковича? Автомайданівець вів себе так само, як влада Януковича, проти якої вони ж самі боролись», – розповів Олег Широв «ДОБІ».

Постраждала пасажирка – сестра Олега Широва через ДТП отримала струс мозку, забої плеча, руки і ноги. Про це повідомили у своїх висновках експерти. Жінка протягом тижня лікувалася через аварію, але їй не дали навіть легких тілесних ушкоджень.

Через побитий автомобіль у ДТП постраждалий водій не може повернутися додому на Дніпропетровщину. Ремонт машини обійдеться десь у триста доларів, також були витрати на лікування постраждалої в ДТП.

Постраждалі замість гуманності у вчинках та елементарних вибачень наслухалися безліч погроз та звинувачень.

За словами пана Олега, у слідчих навіть не виникало сумнівів у тому, хто насправді вчинив ДТП: «Зараз ми змушені звертатись до суду, адже наслідки ДТП вилились у кругленьку суму. Мав повертатись додому, а тут таке… Не можу навіть повернутись, бо вже і нема чим їхати», – ділиться постраждалий у ДТП водій.

Володимир Мартинов уникає спілкування з постраждалими у ДТП, яке влаштувала його дружина. На телефонні дзвінки не відповідає: «Останній раз бачились у слідчого. Слідчий тоді вирішив, що автомайданівець  компенсував принаймні частково витрати, але так не сталось… Шкода. З якою думкою про тернопільський «Авто майдан» зараз повертатись на Схід… невже з «автомайданівцями» треба судитись, як з мажорами Януковича?», – підсумував пан Олег.

«ДобаОБА

Коментарі вимкнені.