Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №31. Список та голосування

ОКРУГ №31 (кількість виборців 4756)

Дільниця 611 150 (кількість виборців 2318 )
Місце знаходження: Галицький коледж, актова зала, 1-й поверх

Вулиці:
Лепкого: 10–16
Тарнавського: 10, 12–14, 19, 22, 24–26

Дільниця 611 154 (кількість виборців 2438 )
Місце знаходження: Технічний коледж ТНТУ, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Тарнавського: 7–8, 16–18, 20
Київська: 6–6В
Овочева
Смакули
Головацького: 3А
Яреми

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – 

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Жирівський Михайло Дем’янович
22.11.1993 Громадянин України, освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Верховна Рада України, Помічник – консультат народного депутата України, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Заверуха Володимир Володимирович
18.01.1974 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Республіка”, КП ЦДМІ ім. Довженка, директор, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Сташків Роман Зіновійович
28.08.1979 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Українська Галицька партія”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Гудима Марія Ігорівна
19.09.1971 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Галицький коледж ім..В.Чорновола, Заступник директора з виробничої та організаційної роботи, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Подковський Анатолій Олегович
09.02.1991 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Гайдуцький Дмитро Романович
15.06.1979 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Громадська організація “Автомайдан Тернопіль”, Голова, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – 

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Зубчук Ярослав Володимирович
21.06.1990 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Порплиця Роман Миронович
06.08.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець Порплиця Р.М., місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Буяк Богдан Богданович
26.10.1974 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, ТНПУ ім. В. Гнатюка, Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, місце проживання: м. Тернопіль.

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Сайфудінов Артур Садурдінович
30.12.1995 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Тернопільський національний економічний університет, Студент, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Кавецький Віктор Євгенович
13.11.1974 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Викладач кафедри педагогіки і психології, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Шумило Олег Степанович
01.01.1960 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Не працює, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Балук Любомир Іванович
05.04.1967 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Громадянська позиція”, Пенсіонер, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Островський Олег Варфеломійович
05.12.1951 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Прінь Юлія Ярославівна
07.03.1996 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Студентка, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №31

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.