Україна “взує” і Росію, і Америку

Про це пише Мустафа Наєм у мережі Фейсбук.

Якщо я все правильно розумію, Москва поставила Вашингтону ультиматум: або федералізація України з правом регіонів на зовнішньополітичне самовизначення, або Кремль залишає за собою право подолати “кризу” в Україні всіма доступними їй способами. Тобто, або ми кріпаки у США і Росії або нас завоюють.

Взагалі, Володимир Путін і Барак Обама дуже нагадують мені Віктора Януковича і нашу опозицію часів Майдану. Три місяці Банкова і лідери опозиції намагалися будувати реальність, ігноруючи думку і вимоги людей. Тепер уже США і Росія перекроюють майбутнє навіть не запрошуючи українців за стіл переговорів. Чим це закінчиться, ми вже бачили. Попереду у нас Майдан 2.0. Геополітичний. Що це може бути: згуртований протест або партизанська війна, поки незрозуміло. Вони можуть домовлятися про що завгодно, але в підсумку крапку в цьому маренні все одно повинна поставити Україна. Як би пафосно це не звучало.

-1 thoughts on “Україна “взує” і Росію, і Америку

  • 23:54 | 30.03.2014 о 23:54
    Permalink

    мені здається,що україну уже взули.шкідливі віходи всього світу зберігатимуть в україні,крастимуть людей на …,землі заберуть,або вже так звані інвестори забрали,українцям запишиться тільки виїджати в ріні країни!

Коментарі вимкнені.