Тернопіль, тобі пощастило! У тебе не має таких депутатів

Тернопіль, тобі пощастило! Від нас не балотується жоден депутат, який голосував за закони 16 січня… Але особисто я цим тішитись не збираюсь. В нас є інша загроза. Ми можемо делегувати до парламенту людей, які втримають олігархічно-бюрократично-корупційну систему при владі. Це, так звані, натискачі кнопок… для тих хто працював з депутатами відомі розклади в стінах ВР. Система там за часів Януковича була побудована на фінансовій стимуляції прийняття чи не прийняття рішень. “представники народу” могли отримати від певних кіл гроші вже за те, що вони не прийшли на засідання комітету чи “забули” впевнений момент натиснути кнопку “за”, чи навіть пропустити певне голосування… Саме тому так важливо вимагати від кандидатів:
– Фінансової прозорості – ми маємо знати звідки в них гроші на їх кампанію (або хто зацікавлений бачити цю людину в раді…)
– Повної інформації про кандидатів, щоб в раду не пролізли знов судимі, злодії, КГеБісти і т.д.
Коли вони вже оберуться, нам потрібно вимагати від них:
– відвідувати всі засідання;
– звітувати перед виборцями;
– голосування за суспільно важливі законопроекти!
На мою думку, перед тернополянами та жителями області стоїть завдання – обрати на рівень якісніших представників у Верховній раді, ніж це було в попередні роки!
Але для того аби це все зробити, треба високі вимоги поставити для себе – вивчити програми кандидатів і кристалізувати свої, персональні вимоги до кандидатів! Бо тільки в мудрого і сильного виборця може бути хороший представник в законодавчому органі)! Отже до роботи !

Координатор Громадського руху “Чесно” в Тернопільській області Омеляна Івана

Коментарі вимкнені.