У тернопільських хлопців визначили індекс напруження і тепер вони планують “порвати” супротивника на Закарпатті

Футболісти ФК «Тернопіль» на базі педагогічного університету пройшли тестування на визначення їх функціонального стану, повідомляє офіційний сайт клубу.

— Було визначено функціональний стан серцево-судинної та дихальної систем, адаптаційний потенціал, індекс напруження тощо. За результатами досліджень дамо рекомендації тренерам ФК «Тернопіль». Якщо у спортсменів покращиться адаптаційний стан, то можна збільшувати фізичні навантаження, якщо погіршуватиметься — потрібно вносити корективи у тренувальний процес, — зазначив декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимир Омельяненко.

Що стосується власне команди, то, за словами головного тренера ФК «Тернопіль» Василя Івегеша, після відпуски в розташування команди повернулися всі футболісти за винятком Трофимчука та Богданова. Водночас, нині у розпорядженні тренерів перебувають Козелко, Семенець, Чорний, на яких мали плани кілька українських клубів. Щодо поповнень, то тут виключно тернопільська молодь. На оглядини із Львівського училища фізичного виховання має приїхати Петро Скобляк (уродженець Козової). Водночас, уже нині тренуються з командою нападник Тарас Кривий із школи-ліцею №13, півзахисник Юрій Заставецький із пронятинської школи №30 та захисник Юрій Цьона з ДЮСШ.

У планах ФК «Тернопіль» провести три підготовчих збори. Два збори відбудуться в Тернополі на базі педагогічного університету. Останній, передігровий етап підготовки можливо пройде на Закарпатті, але за умови, що керівництву команди вдасться домовитись за проживання та харчування. За словами коуча, після 15 лютого в планах команди провести кілька контрольних матчів, зокрема з чернівецькою «Буковиною», стрийською «Скалою» та хмельницьким «Динамо».

Коментарі вимкнені.