“Чорні піарщики” в Запоріжжі самі собі підпалюють машини, – розповів у Тернополі Арсен Мірзоян

22 квітня тернополяни, які люблять творчість Арсена Мірзояна – автора пісні про “Вінні-Пуха”, який “лише хотів тебе привітати”, мали неформальну зустріч із своїм кумиром. Так, на зеленій травичці тернопільських пагорбів, біля озера, Арсен відповідав на запитання. Зокрема й про те, як переживав революційні події в країні, яку громадську діяльність веде в рідному Запоріжжі та які настрої серед населення панують там зараз.

Веде інформаційну війну з чорними піарщиками

– Звісно, що в час революційних подій ми уважно спстерігали, що відбувається та відстежували інформаційну війну, яка й далі продовжується. Зі свого боку я більше вів пропаганду для Запоріжжя, бо в місті й досі “чорні піарщики” ведуть веселі схеми: і машини собі підпалюють, і що завгодно роблять, видаючи це за діяння “Правого Сектора”.

Звучать прохання “фільтрувати базар”

З цим я і борюсь. Правда, покищо чую в свою адресу якісь незрозумілі, типу “Арсен, фільтруй базар”. Але я так само можу погрожувати і у відповідь, адже знаю, хто стоїть за спинами цихлюдей і абсолютно не відчуваю якоїсь загрози.

Чорні піарщики роблять так, що люди й досі думають, що в нас в Запоріжжі існують так звані “правосєки”. І завжди є прихильники проросійської сторони, які розказують мені, що я не знаю ситуації в Запоріжжі, ніколи там нічого не бачив.

Нічого не хочу відповідати їм у відповідь, просто потім якось виводимо на чисту воду “рєбят”, які ведуть чорний піар в нашому місті. Їх там небагато.

Насправді знаємо дуже багато, але інформації покищо не видаємо.

Настрої мешканців Запоріжжя диктуються акціями і ЗМІ

Настрої диктуються чорними піарщиками і тими акціями, які вони проводять. Дуже сильна пропаганда. Я вдячний тим ЗМІ Запоріжжя, які так само у відповідь ведуть боротьбу і одразу реагують.

Покищо акції проходять мирно, незважаючи на гасла повокаторів.

Насправді це не зовсім політика – це більше бізнес. Ми не лізем в політику – я не хочу займатись політикою і не веду агітацій. Головне питання – це національне питання, тому політика тут зовсім ні до чого.

Записала Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.