У Тернополі затримали радіоактивного шахрая

Тернополянин намагався продати металічну пластину від дозиметра як радіоактивний цезій. Розпочато кримінальне провадження, – повідомляє прес-служба прокуратури.

Контейнер з металічним елементом з надписом, яким умовно позначаються радіоактивні речовини, правоохоронці вилучили на території одного з гаражних кооперативів у місті Тернополі.

Встановлено, що тернополянин намагався збути контейнер з металічним елементом під виглядом1 кградіоактивного цезію за 2 млн. 500 тис. євро.

Протиправну діяльність «продавця» викрили працівники управління СБУ в Тернопільської області.

Виявлений та вилучений предмет, як пояснив зловмисник, він від’єднав від дозиметра радянського виробництва, який тривалий час зберігав у гаражі.

Металеві пластинку він помістив у алюмінієвий термос для харчових продуктів та, приклеївши на нього наклейку «Радіаційна небезпека», намагався продати під виглядом радіоактивного цезію.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.15 ч.4 ст.190 КК України (незакінчений замах на вчинення шахрайства в особливо великих розмірах), процесуальне керівництво у якому здійснює прокуратура області.

Коментарі вимкнені.