Для організації ветеранів на Тернопільщині чиновники приготували сотні тисяч

Питання виділення коштів на громадські організації Тернопільщини обговорили виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Бабійчук та директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський під час робочої наради, що відбулася 24 лютого в облдержадміністрації.

Зокрема, за словами Вадима Боярського, кошти на підтримку статутної діяльності організацій ветеранів у 2015 році в сумі 250 000 гривень будуть розподілятися на засіданні комісії з розподілу бюджетних коштів громадським організаціям (об’єднанням) ветеранів, склад якої затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації   від  31 липня 2014 року №№294-од.

«Щодо коштів на підтримку статутної діяльності організацій інвалідів у 2015 році, то планується виділити 70 000 гривень, – продовжив Вадим Боярський. – Вони будуть розподілятися на засіданні комісії з розподілу бюджетних коштів громадським організаціям (об’єднанням)  інвалідів».

У свою чергу, Іван Бабійчук відзначив, що громадські організації ветеранів, до числа яких входить 15 організацій та 7 громадських організацій інвалідів – це ті структури, які першочергово потребують фінансової підтримки.

Коментарі вимкнені.