Для жителів Тернопільщини взимку дров вистачить

Люди, які уже встановили котли на альтернативних видах палива можуть бути впевнені, що в них буде можливість закупити дрова.
На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк. Як проходить заготівля деревини для на державному підприємстві «Тернопільське лісове господарство» керівник області оглянув під час робочої поїздки у Теребовлянський район  23 жовтня.

«Розуміючи, що в цьогорічний опалювальний сезон є значно більша потреба в деревині, ми дали доручення підготувати недоторканий резерв,  щоб усі, хто переобладнав котельні на альтернативні види палива, мали можливість закупити дрова. Державні підприємства «Тернопільського лісового господарства» заготовили 4 тисячі кубометрів дров», – наголосив голова ОДА.

Як зазначив директор державного підприємства «Тернопілське лісове господарство» Орест Ходинь, заготовляють недоторканий запас вісім лісництв підприємства, які знаходяться у п’яти районах, це – Буданівське, Залозецьке, Мшанецьке, Збаразьке, Скалатське, Микулинецьке, Теребовлянське та Тернопільське.
«На даний момент недоторканий запас, який сформувало наше Микулинецьке лісництво становить 700 кубічних метрів. – зазначив Орест Ходинь. – Вирубки йдуть безперервно, тож запас дров не вичерпається».

Коментарі вимкнені.