Громада В.Березовиці протестує проти свавілля влади (відео)


Громада категорично проти таких дій влади, які вона планує проводити на мікрорайоні Індустріальний: під’єднати технічну воду до вежі і змішувати з артезіанською водою з метою “порішати” свої прогріхи.
Великоберезовицька селищна рада (разом з КП «Аква-сервіс»), БЕЗ ВІДОМА ГРОМАДИ, вирішує питання щодо підключення нової свердловини, яка знаходиться в лісі, до водонапірної вежі по вул. Микулинецька, з метою вирішення проблеми водопостачання мікрорайону Індустріальний.
На протязі більше як десять останніх років на мікрорайоні Індустріальний (що в районі Церкви Св. Володимира і Ольги, смт В.Березовиця), виріс цілий масив новобудов. Технічні умови, які підписувались між представниками влади, комунальним підприємством, з кожним забудовником, – це СЕКРЕТНА ІНФОРМАЦІЯ.
Чи сплатили забудовники встановлений для кожного з них відсоток на розвиток інфраструктури селища В.Березовиці– також НЕВІДОМО.
Голова селищної ради Калинка М.І. каже, що ЖОДНОГО стосунку до того. що на території селищної ради ВИРОСЛИ НОВОБУДОВИ – ВОНА НЕ МАЄ, бо вона не давала ні дозволів будуватись, ні не підписувала жодних технічних умов з забудовниками.(!)
Питання щодо водопостачання та водовідведення мікрорайону ( і В.Березовиці в цілому), ГОСТРО стоїть не перший рік.
Ми неодноразово звертались до голови селищної ради Калинки М.І., і вона ЗАПЕВНЯЛА,що новобудови БУДУТЬ БУДУВАТИ СВОЮ АВТОНОМНУ ВЕЖУ, місцезнаходження якої було , за її словами, в кутку церковного подвір’я.
Забудовник Стефанів, який збудував величезний будинок за церквою буквою П, на зборах в селищній раді (приблизно 2006 рік), при людях, ПОСТАВИВ УМОВУ Калинці М.І., щоб йому було надано дозвіл ДОБУДУВАТИ ЩЕ ЧАСТИНУ БУДИНКУ (зразу за церквою, там , де на сьогодні проживають священики), і ТОДІ він (з іншими забудовниками) ПОГОДИТЬСЯ НА БУДІВНИЦТВО ОКРЕМОЇ ВЕЖІ, щоб забезпечити водою НОВОЗБУДОВАНІ БАГАТОПОВЕРХОВІ БУДИНКИ.
Дозвіл на добудову Калинка М. йому ДАЛА (знову ж таки , без відома громади), а вежі так і не збудовано ДО СЬОГОРДНІШНЬОГО ДНЯ.
ТОМУ зараз так ГОСТРО назріло питання щодо підключення більшої кількості води до вежі, щоб забезпечити НОВОБУДОВИ водою.
Для цього в лісі було «віднайдено» СТАРУ СВЕРДЛОВИНУ, в якій вода є ТЕХНІЧНОЮ та НЕПРИДАТНОЮ ДО СПОЖИВАННЯ. Саме цю свердловину ПЛАНУЄ ВЛАДА ПІДЄДНАТИ до водогону і ЗМІШАТИ АРТЕЗІАНСЬКУ ВОДУ З ТЕХНІЧНОЮ, ТАКИМ ЧИНОМ ВИРІШИВШИ ПРОБЛЕМУ.
Спершу дана тема МАЛА БУТИ ТАЄМНОЮ.
А, коли не вдалось підключити ТАЄМНО, влада селища почала НАВ’ЯЗУВАТИ НАМ ДУМКУ, що вода є ПРИДАТНОЮ ДО СПОЖИВАННЯ, і одним махом закрити свої «прогріхи», які були допущені владою в стосунках, домовленостях з забудовниками, уникнувши усяких проблем.
Для цього Калинка підключила так звану «ГРОМАДСЬКУ РАДУ», представники якої також співають тієї ж пісні: ВИКАЧАЄМО ТРОХИ ВОДИ, ВІЗЬМЕМО НА АНАЛІЗ , І ЯКЩО ВОДА БУДЕ ДОБРА- ПІДКЛЮЧАЄМО ДО ЗАГАЛЬНОГО ВОДОГОНУ.
Кажуть, що проблема не в тому, що «ВОДА НЕПРИДАТНА До споживання», а в тому, що не всі забудовники здали кошти на ЦЕЙ ВОДОГІН, і він не є добудований. Як тільки добудують – ЗРАЗУ ВОДА СТАНЕ «ПРИДАТНОЮ»….ПИЙТЕ …ТА…. ЧИ «НА ЗДОРОВ’Я»?
Тому, громада мікрорайону «Індустріальний»категорично проти таких дій влади, які вона планує проводити на мікрорайоні Індустріальний.
Громада протестує проти підключення води із свердловини з лісу, яка є непридатною до споживання.
Просимо Калинку М.І. разом з забудовниками вирішити питання водопостачання мікрорайону індустріальний шляхом побудови автономної вежі та свердловини.

Коментарі вимкнені.