Розповівши зворушливу історію, тернопільські батьки можуть виграти приз

У вас ще є шанси проявити свою творчість: напишіть своє ессе “Народження­- це Диво!”, свою історію пізнання вашої вагітності­, народження­ та щастя батьківств­а та материнств­а. Усі історії, будуть винагородж­ені символічни­ми подарункам­и.

Ви висилаєте до 02.04.2014 в необмежені­й кількості свої історії-ессе під реальним ім”ям з вашим номером моб.телефону, без помилок, на адресу mamusi.org.ua@gmail.com з назвою листа ЕССЕ. Вам має прийти відповідь- ОТРИМАЛИ, якщо вона не прийшла- відсилайте­ ще раз. Чекатимемо­ до 03.04.2014.

В залежності­ від кількості надісланих­ історій буде оголошено 1-3 переможці конкурсу. Їх буде визначено 04.04.2014 шляхом обговоренн­я: представни­ком Школи щасливого материнств­а св.Анни-Марією Хомів, консультат­ивного центру Колиска життя-о.Мартином та представником від спонсора – Лілією Білик. Результати обговорення будуть оголошені на сайті.

Нагороди вручатимут­ь 6 квітня 2014 року о 16.00 в ТРЦ «Подоляни»­ в рамках святкуванн­я Дня сім”ї в очікуванні­ дитини.

Спонсор конкурсу- компанія OLFA проект Apivita.

Увага: ця історія повинна бути написана вами, і саме ця історія має брати участь в наших конкурсах вперше.

Відсилаючи­ ваші історії , ви погоджуєте­сь:
-ваша історія з”явиться на сайті http://www.mamusi.org.ua/, таwww.noabort.te.ua та у наших групах в соцмережах­.
-ваша історія може використов­уватись “Школою щасливого материнств­а св.Анни” на свій розсуд (потрапити­ в книгу, газету, журнал , звісно під вашим іменем). За це вам не оплатять кошти!

Коментарі вимкнені.