На Майдані беркут вбив хлопця (оновлюється)

За словами кореспондента ВВС Україна, один з керівників медичної служби Євромайдану підтвердив загибель учасника сутичок на вулиці Грушевського.

Молодий хлопець отримав чотири вогнепальних поранення. Смерть констатували приблизно о шостій годині ранку.

Близько 7:30 ранку ВВС повідомило, що “до медпункту, де, за словами медиків та активістів, лежить тіло протестувальника із чотирма вогнепальними пораненнями, прибули міліціонер та судмедексперт”.

У МВС України наявність трупа на Грушевського підтверджують, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Труп є. Це дійсно так. Він знаходиться в пункті надання допомоги. Характер поранень і тілесних ушкоджень ще не встановлений”, – повідомили в міліції, додавши, що обставини події встановлюються.

“Це Нігоян Сергій – активний учасник євро майдану”, – повідомив співрозмовник“Української правди”.  За словами джерела, він отримав одне кульове поранення в шию, одне – в голову.

Не відомо, які саме кулі було використано, бо це стане відомо лише після розтину.

Джерела також підтвердили, смерть ще однієї людини, яка напередодні впала з 13-метрової колонади стадіону Динамо. Він загинув у реанімації.

Спочатку ми писали про смерть волонтера Червоного Хреста. Про це повідомляли  тернополяни із самого місця події. Сталось це близько години тому на Грушевського:

“Маємо першу жертву революції. На моїх очах мудак з бєркуту хлопця вбив. Тоді ще не зрозумів, що то смерть, але побоювання таке було, бо надто різко юнак впав. Стріляв підар з-за дерева, а хлопець, який, здається, представляв “червоний хрест”, стояв неподалік від дальнього тротуару. Відстань десь 20 м… Вічна пам’ять…”, – каже він.

Як це було бачив ще один тернополянин Володимир Кухар: “Щойно на моїх очах був оглушений i впав волонтер медслужби. Гумова куля влучила у шолом на головi.  Протестувальники говорять про снайпера з гумовими кулями, який зайняв позицію на будiвельних лiсах”.

Але, як нам повідомили згодом, Слава Богу, волонтер живий.

-1 thoughts on “На Майдані беркут вбив хлопця (оновлюється)

 • 08:51 | 22.01.2014 о 08:51
  Permalink

  Ригоанальні долбоеби будуть і над смертю ізгілятись. Почекайте. і за вами прийде, хто над смертю сміється або знущається!

 • 13:53 | 22.01.2014 о 13:53
  Permalink

  де мертвий беркут!? де ця падаль?!
  суки срані!

 • 22:05 | 22.01.2014 о 22:05
  Permalink

  Потрыібно тих беркутівців поставити до стінки і розстріляти при їх же колегах!!!! Іроди, вони переступили допустиму межу, взагалі потрібно знищити той весь беркут

  • 04:02 | 23.01.2014 о 04:02
   Permalink

   Согласен, беркут убрать можно, но изначально перестрелять майдан.

   • 12:02 | 23.01.2014 о 12:02
    Permalink

    алекс….а у вас мозгов как у ЧЕРЕПАШКИ !….а право человека на жизнь…а право наголос…или тебе АНАЛЫ мозги промыли ПОКРАЩЕННЯМ ??

Коментарі вимкнені.