Сьогодні Кайда відповість

На черговій «Зустрічі без краватки» один з найшанованіших чоловіків  Тернопільщини – голова Тернопільської обласної ради – Олексій Кайда.
Чоловік народився в місті Бердянську Запорізької області. Працював на Бердянській взуттєвій фабриці. У 1989 році вступив до Державного університету «Львівська політехніка». Після закінченні вузу – інженер–програміст  Львівського регіонального Фонду «Молода Україна. До 1999 року працював спеціалістом по приватизації житла виконавчого комітету Винниківської міської ради. А потім став помічником-консультантом народного депутата України О.Тягнибока ( апарат ВРУ). Олексій Кайда поринув у політичне життя ще у Львові, будучи студентом. Брав участь у мітингах і демонстраціях. Збирав та надсилав зі Львова до Бердянська патріотичну літературу. У 1993 році взяв участь у студентських загонах, які їхали до Києва пікетувати Верховну Раду на знак протесту проти підписання масандрівських угод. Член ВО “Свобода” з вересня 1993 року. Член Політвиконкому і Політради ВО «Свобода». 26 березня 2009 року обраний головою Тернопільської обласної ради.

Зараз Олексій Кайда каже, що за цей час життя на Тернопільщині наш край став для нього другою малою батьківщиною. Однак, чоловік готовий залишити Тернопілля і йти у Верховну Раду, якщо так вирішить партійне керівництво ВО «Свобода». Про свій життєвий шлях, погляди і переконання Олексій Кайда розкаже на «Зустрічі без краватки».

Зустріч відбудеться 13 вересня у кав’ярні «Відень», ТРЦ «Атріум», 5 поверх.
Початок о 18.30

Вхід вільний за попередньою реєстрацією на EVENTS.te.ua

Організатори: Культурно-інформаційний ресурс Events.te.ua

Партнер проекту : Ресторан «Відень», інформаційний партнер: Інтернет-
газета «Погляд»

Коментарі вимкнені.