Тернополян запрошують створювати україномовні мультики

Молоді та креативні люди м.Тернополя та м.Бережан (учасники студія акторської майстерності та мультиплікації Аніма.Тер) активно підтримали всеукраїнський Відеопроект львів’янина Олега Андрусяка «З любов’ю до дитини». Мета цього проекту – навчити дітей робити добро, думати про хороше, бути добрими. Ціль – створення цікавих дитячих мультиків та фільмів.
Робота у проекті виглядає наступним чином:
1. Спочатку автори та сценаристи пишуть цікаві казочки, розповіді, інше.
2. Потім художники малюють персонажі та фони для тих казочок.
3. Далі записується голосове озвучення.
3. Коли всі малюнки і озвучення готові, до роботи приступають аніматори – власне створюють сам мультик з титрами.
4. Мультик передається композитору, для написання фонової музики (або ж підкладення з вже існуючої в базі).
5. Після того – звук і відео зводиться в один відеофайл – готовий мультик!
6. В результаті, мультфільм буде розміщений на декількох сайтах для вільного (безкоштовного) завантаження, щоб максимально велика кількість дітей змогла його побачити.
7. Коли буде виготовлено декілька мультиків, будуть створюватися збірки мультиків відеопроекту “З любов’ю до дітей”. Їх можна буде записувати на DVD диски, які Ви зможете дарувати друзям, знайомим, записати і занести декілька екземплярів у свою дитячу бібліотеку, садочок, школу тощо.
Проект “З любов’ю до дітей” – для тих, хто хоче власними руками, талантом, співом, розумом, вже сьогодні внести вагомий вклад в розвиток української культури, збагачення культури наших дітей і нас самих.
Власне нам, потрібно, прикласти якомого більше праці, масимально об’єднати зусилля, і разом, хто як може, долучитися, до створення дійсно дитячого відео: мультиків, фільмів. Бо мультики і фільми – це невід’ємна частина життя дітей. Згадайте, як ми були дітьми, ми також це любили.
У проекті можуть взяти участь як діти, так і дорослі.
У нашому некомерційному проекті люди працюють добровільно(без гонорарів), які небайдуже ставляться до виховання наших дітей, які хочуть внести свій вклад в культуру українських дітей, молоді, та й зрештою, навіть дорослих. Якщо Ви з нами однодумець і відчуваєте у собі палке бажання взяти активну участь у проекті – ЛАСКАВО ПРОСИМО до нашої команди!

Заповнити анкету можна на сайті “Сонечко” , переглянути та показати друзям мультфільми можна в соцмережах: ВКонтакте, ВКонтакте, Фейсбук.
До співпраці запрошуємо всіх 2D I 3D аніматорів, відео операторів, сценаристів, авторів дитячих віршиків та казок, художників, журналістів, та волонтерів, що поширюватимуть мультфільми інформацію про проект. Деталі за тел. 096 – 172 – 52 – 52 Алла Соколовська

Коментарі вимкнені.