Останній нахабний вчинок Олега Сиротюка на посаді голови ОДА

Незважаючи на те, що Олег Сиротюк написав заяву на звільнення з посади голови Тернопільської ОДА і Президент прийняв його відставку, Олег Мирославович продовжує, як ні в чому не бувало, ходити на роботу та безтурботно користуватися всіма благами головного чиновника – кабінетом, автомобілем, помічниками, роздає доручення службовцям. Він навіть не думає забирати свої речі з кабінету і продовжує… приймати потрібних людей на роботу.
Така нахабна поведінка викликає тільки зневагу в простих працівників, які і починають розказувати те, про що сам Олег Сиротюк волів би мовчати. При прийнятті на роботу в ОДА, до уваги бралися лише 2 принципи: ти або свободівець і наближений до перших керівників області, або через них же готовий поділитися купкою доларів.
Одне з останніх кадрових рішень стосувалося прийняття на посаду заступник директора центру соціальних служб колишню регіоналку Тетяну Четвертак, яка особисто знайома з екс-першою леді, діти яких вчаться разом в школі. В адміністрації перешіптуються, що посада вартувала ще і від 5 до 10 тисяч доларів, мовляв, діти – дітьми, але бізнес – бізнесом.
Такий підхід дозволив за 5 місяців реорганізації апарату ОДА через патронатну службу набрати більше 40 людей, без досвіду та стажу роботи, а простим спеціалістам, які пропрацювати по 10 і більше років, показали на двері. А ті, кому пощастило залишитися, отримали новий сюрприз – зменшена заробітна плата за рахунок зміни штатного розпису апарату без збільшення фонду оплати праці. На зарплату додаткових 5-ти людей на керівних посадах кошти забирали з економії та преміальних і доплат, які раніше хоч якось піднімали рівень і так невисокої зарплати державних службовців.
А буквально 19 листопада, на спецперевірку з подальшим працевлаштуванням було подано документи ще 20 майбутніх працівників апарату неіснуючого голови ОДА…

tenews.te.ua

Коментарі вимкнені.