Такої ганьби у Тернополі давно не було, – Михайло Головко

побитий михайло головко У парку Слави міста Тернополя 9 травня 2013 року проходило святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Під час святкування Народні депутати України та інші присутні на заході особи перешкоджали громадянам та представникам окремих політичних партій пройти до Вічного вогню, що знаходиться на центральній алеї парку Слави, для покладання квітів.

Під час суточик постраждав народний народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко.

Нардеп заявляє, що начальник УМВС України в Тернопільській області Віктор Сак особисто віддав наказ його побити. За словами Головка, правоохоронці спочатку привезли комуністів, а потім у буквальному сенсі топтались по нардепах. 

– Свідки, які були в парку, бачили, як потрапили туди комуністи. Їх привезли автобуси під керівництвом спецпідрозділів. Понад тисячу працівників міліції охороняли кількоїх комуністів. Коли ми спілкувалися з керівництвом УМВС в області,  сказали, що проводимо зустріч з виборцями, але вони на це не зважали і дали команду йти і топтати. Ви уявляєте, стоять народні депутати, а правоохоронці йдуть і починають, можна так сказати, топтати по людях, – розповів Головко в ефірі Ух-радіо.

Головко каже, що він з побратимами пішов у медпункт і зняв побої, а згодом порушили  кримінальну справу з приводу дій працівників правоохоронних органів. Нардеп вважає, що правоохоронці чинили безчинство і такої ганьби давно в Тернополі не було.

– Коли мене працівники Беркуту побили, все потовкли, роздерли сорочку, я підходжу до керівника УМВС в області Сака і кажу: “Дивіться, що ви робите, що працівники правоохоронних органів дозволяють собі робити, який це недоторканний депутат”. І він мені: “А я сам бачив, ви впали і вас люди потоптали”. Явно бреше в очі, тобто людина настільки непорядна і нечесна, займаючи таку високу державну посаду… Люди це чули зі сторони, як він дає вказівки: “Того в автозак, того в автозак, беріть депутата Головка, дайте йому!” Особисто це зввучало зі слів Сака, щоб до депутатів приміняли силу. Вони просто безнаказані, – пише Доба.

-1 thoughts on “Такої ганьби у Тернополі давно не було, – Михайло Головко

  • 11:08 | 15.05.2013 о 11:08
    Permalink

    “Свободівці”, робіть РЕАЛЬНІ справи: поможіть людям,які до вас звертаються. Так ви виконаєте свої передвиборчі обіцянки.

  • 12:30 | 17.05.2013 о 12:30
    Permalink

    Такої яке він то так

Коментарі вимкнені.