Тернопільські «виші» «пролетіли» у рейтингу найкращих

Журнал “Кореспондент” склав список кращих університетів країни з точки зору роботодавців. Для цього виданням було опитано кращих українських роботодавців, за версією компаній Ernst & Young Україна, HR Center, Aon Hewitt, HeadHunter України і Reputation Сapital.

Таким чином, співробітники журналу звернулися до фахівців з підбору персоналу 24 найбажаніших компаній, що працюють в Україні, – відділень міжнародних корпорацій і найбільших вітчизняних компаній.

В ході опитування “Кореспондент” просив назвати від одного до п’яти вузів України в шести професійних сферах: юриспруденція; економіка та фінанси, маркетинг; піар і реклама; IT; гуманітарні спеціальності; інженерно-технічні спеціальності, рівень підготовки в яких експерти вважають найбільш високим. За кожну згадку роботодавцем, вищий навчальний заклад отримував один бал.

У результаті жоден тернопільський «виш» у рейтинг не потрапив. У нього потрапили виключно столичні ВНЗ. Список кращих вузів очолив Київський національний університет ім. Шевченка (53 бала), друге місце зайняв Національний університет Києво-Могилянська академія (46 балів), а трійку лідерів замкнув НТУУ Київський політехнічний інститут (40 балів).

На четвертому місці розташувався Київський національний економічний університет, а п’ятий рядок в рейтингу дістався харківській Національній юридичній академії України.

Коментарі вимкнені.