Центр Тернополя буде без машин

Пройти, але не проїхати. Центральні вулиці міста з літа будуть недоступними для автівок. Їх огородять бетонними обмежувачами. У міськраді запевняють, це не лише практично а й гарно.

Самі ж тернополяни бідкаються, припарковані машини заважають гуляти історичним центром. Крім того ще й псують краєвиди. Проте звинувачувати водіїв не поспішають, кажуть такі проблеми в місті, бо парковок бракує.

 

« Ходити тяжко, та і зрештою автомобілям мені здається не просто їздити по таких вузьких вулицях, так, це погано»

« Ну звичайно заважає – Що саме? –  Припарковані, бо треба щоб були відведені місця, і оплачувати, і все»

« В нас звичайно дуже багато автомобілів, а нема де паркуватись, а що робити, як людині треба в магазин чи аптеку. Думаю, якщо то не створює якихось проблем, то це не є проблемою»

Сьогодні пішохідна зона в центрі огороджується бетонними плитами та клумбами, комунальники кажуть, виходили з положення як могли. З першого ж червня, обіцяють, всі обмежувачі стануть однаковими та красивими. Ось такі напівсфери рожевого кольору, розставлять на восьми ділянках центру.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ – заступник начальника управління ЖКГ міськради

« Деякі громадяни дозволяли собі проїжджати, заїжджати без дозволу, без жодних прав на це, на Майдані зупинялись та розміщували свої авто, це призводило до незручностей. Загальна вартість робіть – 110 тисяч, згідно яких має бути встановлено 195 обмежувачів»

І сьогодні, поки обмежувачів ще немає, паркуватись чи проїжджати майданом заборонено. Тих, хто нехтує правилом, мають карати штрафом у понад триста гривень. Додамо, нові бар’єри розраховані за висотою так, аби крізь них міг проїхати спецтранспорт.

ІНТБ

Коментарі вимкнені.