У Тернополі відреставрують Італійський дворик, але не до кінця

На Італійському  дворику у Тернополі тривають роботи. Як відомо, вже незабаром по всій площі має бути встелена гранітна бруківка, також планують встановити нові ворота. Також тривають роботи навіть по відновленню вхідного коридору та вже замінено старі вхідні двері мистецької галереї “Бункермуз”.

Однак, є і дещо прикрі новини, зокрема, як повідомив ініціатор проведення робіт (він же власник закладу) – Ігор Мамус, втручання в саму архітектурну частину будинку та її елементи є дещо проблематичним на даний час, тому відновлення основної визначної окраси дворику, а саме вхідної кам’яної веранди з аркадою в будинок, реставраційні роботи можуть не торкнутись, і арки залишатимуться замурованими.

Дуже прикро буде, якщо все ж так станеться, адже саме вона є головною окрасою цього міся, звідки насправді зароджувалася архітектурна історія Тернополя. Це стає зрозуміло, дивлячись на чи не єдине старе фото.

ІМХО – якщо братися, то до кінця і на совість… звісно, добре, що хоч щось вже буде зроблено, проте причин для припинення робіт немає.

 Італійський дворик у ТернополіІталійський дворик у Тернополі

Автор О.БазарВід Тарнополя до Тернополя

Коментарі вимкнені.