Міст на під’їзді до Тернополя з боку Бродів вже з першим шаром покриття

Капітальний ремонт мосту через струмок на трасі Р-39 Броди – Тернопіль поблизу села Плотича Тернопільського району – на фінішній прямій. Напередодні підрядна організація влаштувала на штучній споруді та підходах до неї перший шар асфальтобетонного покриття.

🚜 Асфальтування підходів до мосту з 2 боків зробить проїзд комфортним, а також безпечнішим завдяки поліпшенню оглядовості. Завдяки цьому ділянка траси Р-39 буде приведена до нормативних поздовжніх, поперечних ухилів та геометричних параметрів.

Нагадаємо, що практично з нуля збудували водопропускну трубу на місці аварійного мосту. Це забезпечить збільшення водопропускної здатність штучної споруди, що особливо важливо під час весняного водопілля.

Служба відновлення у 2023 році ініціювала невідкладний капітальний ремонт аварійного мосту, оскільки існував великий ризик руйнування. Це могло б нашкодити логістиці вантажів різного призначення через Тернопільщину.

☝ Наразі траса Р-39 є найбільш завантаженою дорогою регіонального значення в області. До повномасштабного вторгнення більшу її частину Служба відремонтувала – від межі з Львівською областю до села Ігровиця. На 2022 рік було заплановано повністю привести дорогу до ладу. Також планувалося будівництво дворівневої розв’язки на перехресті Р-39 та дороги Р-41 Обхід Тернополя. На жаль, через повномасштабне вторгнення росії ці плани довелося відкласти.

Ремонт мосту біля Плотичі виконується за кошт Європейського інвестиційного банку.

Коментарі вимкнені.