Одне з найуспішніших підприємств Тернопільщини відзначило День аграрника

Кожного року на 18 листопада припадає День сільського господарства. Традиційно це свято відзначили і на одному із найбільших та найуспішніших підприємств Тернопільської області – ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Цьогоріч урочиста частина дійства пройшла у Бучацькому будинку культури, де відбулося нагородження грошовими преміями та відзнаками кращих працівників підприємства із різних підрозділів, а також – ветеранів сільського господарства. Загалом подяки отримали понад 70 аграрників. Привітали землеробів концертною програмою і кращі бучацькі ансамблі, які за свої таланти отримують щомісячні стипендії від фонду голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петра Гадза.

– Від себе особисто та від імені Петра Івановича Гадза хочу подякувати усім нашим співробітникам, ветеранам сільського господарства, колишнім та теперішнім працівникам аграрного сектору за кропітку та віддану працю. Особлива шана нашим ветеранам-землеробам, які свої знання та велику частину свого життя присвятили цьому ремеслу. Саме вони відзначились на аграрній ниві, саме вони навчили нас працювати та любити землю. Щира дяка їм за це, а також – за багаторічний цінний вклад, який вони зробили для розвитку нашого агропромислового комплексу. Крім того, хочу подякувати своєму колективу – професіоналам з великої літери, які мене підтримували і підтримують. Разом ми досягаємо нових вершин у нашій царині. Також хочу подякувати за розумну спільну організацію цього свята і районному керівництву, яке підтримує місцевих аграріїв та розуміє важливість цього українського ремесла, – звернулася до винуватців свята заступниця голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Лілія Прокіпчук.

І хоч святкування Дня сільського господарства – традиційне дійство у Бучачі, однак, цього року в працівників ТзОВ «Бучачагрохлібпром» було подвійне свято. Вперше підприємство встигло повністю завершити усі осінньо-польові роботи до Дня аграрія. А це не більше, не менше як зібраний урожай зернових культур та буряку, завершені посівні та завершена підготовка землі до вже весняно-польових робіт.

Коментарі вимкнені.