Як міська рада на Тернопільщині займається дискримінацією

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало Шумській міській раді рекомендації вжити заходів щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції та встановити однаковий порядок розрахунку пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на одному товарному ринку.

Рішенням сесії Шумської міської ради  №950 від 07.04.2017 затверджено «Правила благоустрою територій населених пунктів Шумської міської ради» (надалі – Правила благоустрою м. Шумськ).

У Правилах благоустрою м. Шумськ міською радою встановлено різний порядок розрахунку пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою в залежності від того здійснює суб’єктів господарювання діяльність у тимчасовій чи у стаціонарній споруді.

Такі умови діяльності є дискримінаційними для суб’єктів господарювання, що є власниками тимчасових споруд та працюють на одному товарному ринку із суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у стаціонарних спорудах, оскільки вони (власники тимчасових споруд) змушені сплачувати більший розмір пайової участі за отримання тих самих послуг, що в свою чергу призводить до понесення ними більших витрат порівняно з конкурентами.

Рекомендації Відділення виконано шляхом встановлення однакового порядку розрахунку пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

Коментарі вимкнені.