Як Деревляний перед виступом Яценюка в Чорткові публіку “розігрівав” (відео)

23 жовтня в Чорткові очікувався приїзд лідера об’єднаної опозиції Арсенія Яценюка. Зустріч з виборцями відбувалась на центральній площі міста Чорткова о 13.00.

Очікуючи приїзд Яценюка, на “розігріві” був пан Деревляний та інші. Тактика в них вже вироблена роками, ми-білі, пушисті, одні та неповторні, всі рашту – погані. Так було і цього разу. Бажаючі можуть переглянути відео:

Досить швидко вийшов на сцену приїхавший Арсеній Яценюк та розказав хто винен в нашому поганому житті і що треба робити аби покращити його. Лише раз закликав голосувати за Стойка, мабудь розуміючи, що цей виступ йому мало допоможе. Під час виступу в натовпі ходив чоловік та роздава матеріали, про перевірку організацією “ЧЕСНО” п. Стойка. Були і штабісти інших кандидатів, так під ялинками біля пам’ятнику Шевченка сидів чоловік з пакетом Тараса Козака.

Аби не повторити фіаско Кириленка, який опозорився відповідаючи на запитання, Арсеній Яценюк поспішно ретирувався мотивуючи, що в нього наступна зустріч.

Також, багато чого говорить факт відсутності п. Тягнибока, який в цей час агітував мабудь за “переспективнішого” кандидата.

Чортківські новини

-1 thoughts on “Як Деревляний перед виступом Яценюка в Чорткові публіку “розігрівав” (відео)

 • 13:14 | 24.10.2012 о 13:14
  Permalink

  В Удича на передньому плані дуже щасливе обличчя))

 • 13:48 | 24.10.2012 о 13:48
  Permalink

  “Мабуть” треба писати.Значить Ти куплений мосеаль

 • 18:52 | 24.10.2012 о 18:52
  Permalink

  Панібратський заголовок “Як Деревляний перед виступом Яценюка… “. Майте повагу , це -народні депутати, і , як кожна людина, мають імена.

Коментарі вимкнені.