У Тернополі розпочинається курс для маленьких мовчунів

Мамам маленьких мовчунів (курс по запуску мовлення у малюків від півтора року)
 
Вашій крихітці вже скоро 2 роки, а вона все ще вважає за краще не говорити, а лише жестами показувати, що їй потрібно? Або її словник складається лише з декількох слів? А може, вона говорить, але її ніхто не розуміє? Не панікуйте. 
 
Якщо малюк  має нормальний слух, розуміє, що хочуть дорослі, коли до нього звертаються, якщо в нього немає затримки психічного розвитку, то хвилюватися не варто. Діти в цьому віці дуже сильно різняться між собою. Є такі ,що вже в рік говорять до 100 слів, а є такі, які вперто мовчать і до 2,5 років.
 
Але й просто чекати, коли нарешті дитина сама заговорить , теж не варто. Тому що вміння говорити в ранньому віці визначає подальший розвиток дитини.  Відсутність мовлення у віці до 3-х років часто відгукується у шкільному віці труднощами  з письмом і читанням. Дитина може постійно відставати в школі, страждати, що її старання не дають очікуваних результатів. Але її вини тут немає. Винні батьки, які просто чекали, коли дитина виросте і «виговориться» сама.
 
Тому чим раніше ви почнете стимулювати мовлення своєї дитини, тим краще для її гармонійного розвитку.  А ми вам в цьому допоможемо! Для маленьких мовчунів ми запускаємо новий курс з розвитку мовлення «РОЗМОВЛЯЙКА».
 
Чим ці заняття відрізняються від комплексних? Вони повністю присвячені розвитку мовлення: 
– ми допоможемо малюкам розвинути слухову увагу, фонематичний слух,
– навчимо їх слухати і чути,
– поповнимо їхній пасивний і активний словник, 
– допоможемо розвинути мовленнєвий видих, 
– кожного заняття будемо дати цікаві вправи з предметами для розвитку дрібної моторики (адже мовний центр в мозку поруч з центром, що відповідає за рухи пальчиків). 
Використання спеціальних вправ дасть швидкі результати, якщо дитина не має неврологічних діагнозів. І вже не за горами той час, коли ви будете говорити своїй дитині «помовчи хоч хвилинку!». 
Запис в групи «РОЗМОВЛЯЙ-КА» вже розпочатий! Записуйтесь по телефону 067-353-1432.

Коментарі вимкнені.