Сьогодні урочисте відкриття тернопільського стадіону!

13 травня відбудеться урочисте відкриття Тернопільського стадіону після реконструкції.

Як розповів на прес-конференції директор КП «Тернопільський міський стадіон» Ярослав Колісник, до Тернополя з Києва приїжджала комісія Федерації футболу України, яка провела дуже ретельну перевірку. Як виявилося, наш стадіон відповідає абсолютно всім вимогам УЄФА.

За словами Ярослава Колісника, в інших містах, які він відвідав, стадіони мають такий вигляд, який мав наш до реконструкції. Тому посадовці задоволені ходом проведених ремонтних робіт. Потратили на реконструкцію 16,5 млн грн. Ці гроші пішли на підтрибунні приміщення, опалення, освітлення, встановлення повноколірного багатофункціонального табло площею 55 метрів квадратних.

–          Те, що в пресі нам закидають про застаріле табло, – каже Ярослав Колісник, – повний абсурд.

Серед зауважень, які зробила комісія дирекції тернопільського стадіону, є відсутність прес-центру для проведення післяматчевих прес-конференцій. Також у нас ще нема кімнати для допінг-контролю, медичного обслуговування.

Не встигнуть до відкриття стадіону переобладнати і зовнішній громадський туалет біля стадіону. Хоча він зараз у нормальному стані, але розрахований на чоловіків. Для жінок та дітей, за словами дирекції, працюватимуть туалети всередині стадіону. Їх буде вісім. Але вже до 30 травня зовнішній туалет переобладнають на чоловічий і жіночий.

До речі, вхід на стадіон буде по запрошеннях.

Почнеться все дійство 13 травня, о 18.00.

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.