П’ятикласниця з Тернополя Софія Майор вже встигла здобути 41 медаль!

Обдарована дівчинка Софія Майор навчається у 5-А класі Тернопільської школи №28. У своєму юному віці вона здобула вже 41 медаль, більшість з яких за спортивні досягнення. Як доречно підкреслюють в її школі, далеко не кожен дорослий має стільки нагород.

Як розповіла “Погляду” мама Софії, її донька змалечку дуже активна, тривалий час займається танцями.

— Танцями Сонечка займається з 4,5 років, — каже Людмила Майор. — У першому класі додалась ще й гімнастика, бо для гарних танцювальних постановок бракувало акробатичних трюків. Кожні змагання не обходилися без медалей, одну чи дві Соня отримувала завжди, а змагань було багато і в різних містах. Перші півроку були непрості, не обходилося без сліз і зривів, казала, що більше не піде, бо фізично бувало боляче від розминок і розтяжок.

Але, дякуючи викладачеві  і великою мірою наполегливості батьків, Софія зуміла перебороти труднощі і продовжила займатися танцями.

— Першу вчительку досі пам’ятаємо, вона для неї стала ще одною мамою, — розповіла про помічників її донечки Людмила Володимирівна, — букву “р” її говорити навчила саме вона. Зайшла на тренування ще не могла сказати цю букву, а як вийшла — вже вміла. Дуже шкода було, коли ця тренер виїхала в Америку. Соня бувало відмовлялась ходити до інших. Зараз у нас чудова тренер, яку дитина обожнює: танці і гімнастика — її улюблені захоплення. Наполеглива праця і перемоги сформували в її характері чудову рису — вона навчилась ставити цілі, чітко розуміти, що вона хоче і навіть крізь труд, сльози, добиватись свого.

— Вона надзвичайно здібна дівчинка не лише у спорті, а й навчанні, — розповіла про Софію її класний керівник Наталя Трачук. — Я надзвичайно щаслива, що мені випала можливість працювати з такими талановитими дітками. У мене надзвичайний клас! Усі займаються спортом, відвідують різні гуртки і водночас сильні у навчанні. Я ще завжди кажу, що майбутнє нашої країни – у моєму класі сьогодні!

Коментарі вимкнені.