Чи буде Ольга Шахін перевіряти заземлення у Тернопільській міській раді

Сьогодні під час сесії тернопільської міської ради депутат Іван Сороколіт став на захист мешканців гуртожитку за адресою Текстильна, 2 та звернувся до депутатів та громади.

Апофеоз цинізму та нівелювання поняття громадська організація. Громадська організація з невинною назвою «Асоціація жителів гуртожитків «Оберіг» тероризує жителів гуртожитків! Живуть собі мешканці гуртожитку тихо-мирно. І враз ні з того ні з сього третя сторона яка не має ніякого відношення до гуртожитку стає вкрай стурбованою, що на її думку в середині гуртожитку мешканці здійснили перепланування житла з порушеннями норм! Причому так стурбувались, що вже більше півроку міську раду тероризують, а віднедавна ще й в суд подали. Хто мав змогу з депутатів побувати на суді, то міг спостерігати це «кіно». На суд ні члени організації, ні її голова не приходять. Юрист каже, що не орієнтується в справі, бо її йому щойно передали… Треба віддати належне судді Братасюку В.М., який фахово підійшов до справи і на етапі розгляду справи по суті запитав представника «Оберігу» «Яка мотивація в членів вашої організації? Які саме ваші інтереси ущемлені?» Мешканці хором звертаються до ГО «Оберіг» – НЕ ОБЕРІГАЙТЕ НАС БУДЬ ЛАСКА! Але «Оберіг» вважає, що має оберігати мешканців навіть проти їх волі. Страшно уявити якщо «Оберіг» дізнається що в сесійній залі розетки заземлені не згідно ДБН. Гадаю, що їх сумління змусить терміново звертатись в суд щоб скасувати введення в експлуатацію корпусу міської ради! – наголосив депутат.

Нагадаємо, нещодавно завершився суд за позовом ГО “Оберіг”, де головою є Ольга Шахін,  яка вбачала порушення будівельних норм і звинувачувал саме мешканців даного гуртожитку у тому, що внаслідок перепланування тернополяни приєднали до власних кімнат площі загального користування.Через це міська рада не дала дозвіл на приватизацію помешкань у гуртожитку. А перед тим міська рада виділила земельну ділянку поблизу даного гуртожитку під будівництво багатоповерхівки. Забудовувати ділянку мало підприємство «ЕКСКЛЮЗИВБУД ПЛЮС», співзасновником якого є М.Шахін – чоловік Ольги Шахін.

Отже, проблема для тернополян була створена штучно зусиллями пані Шахін. Жодного стосунку ТОГО «Оберіг» до цього гуртожитку не має. На підставі яких документів вона зверталася до міської ради та суду – невідомо. Адже ніяких заяв на адресу організації мешканці гуртожитку не подавали. Більше того, серед жителів будинку немає жодної людини, яка б входила у цю громадську організацію.

 

Коментарі вимкнені.