Дружина тернопільського нардепа стала найкращою

23 квітня в «Олімпійському дворику» НСК «Олімпійський» зібралася спортивна родина України, щоб в рамках VIII Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року» вшанувати видатні досягнення вітчизняних спортсменів.

Дружина тернопільського нардепа Олексія Кайди – чемпіонка світу, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу з біатлону (спринт, естафета, гонка переслідування) Олена Підгрушна стала найкращої спортсменкою року.

Переможцями Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2013» стали:

Найкращий спортсмен року

Богдан БОНДАРЕНКО – чемпіон світу з легкої атлетики (стрибки у висоту).

Найкращий тренер року

Артем СКОРОХОД – особистий тренер Ольги Харлан (дворазової чемпіонки світу, чемпіонки та срібної призерки чемпіонату Європи з фехтування на шаблях), тренер жіночої збірної України з фехтування на шаблях (чемпіонок світу та срібних призерок чемпіонату Європи з фехтування на шаблях).

Сенсація року

Анна МЕЛЬНІЧЕНКО – чемпіонка світу з легкої атлетики (семиборство).

Найкраща команда року (збірна)

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга Харлан, Галина Пундик, Олена Вороніна, Аліна Комащук) – чемпіонки світу та срібні призерки чемпіонату Європи.

Найкращий спортивний організатор року

Ірина ДЕРЮГІНА – віце-президент Федерації гімнастики України (за успішне проведення чемпіонату світу з художньої гімнастики в Україні, успішний виступ збірної України з художньої гімнастики на чемпіонаті світу).

Повернення року

Ібрагім АЛДАТОВ – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби (84кг).

Сильні духом (паралімпійські види спорту)

Ольга СВІДЕРСЬКА – володарка 7 золотих медалей чемпіонату світу з плавання (100м вільним стилем, 150м комплексним плаванням, 200м вільним стилем, 50м вільним стилем, 50м на спині, естафета 4х50м, 4х100 зі світовим рекордом) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Олімпійська надія України

Аліна КОМАЩУК – чемпіонка світу з фехтування на шаблях в індивідуальній першості серед юніорів, чемпіонка світу та срібна призерка чемпіонату Європи в командній першості серед дорослих.

Неолімпійські види спорту 

Лариса СОЛОВЙОВА – чемпіонка світу та IX Всесвітніх ігор з пауерліфтингу.
Найкраща клубна команда в ігрових видах спорту

Хокейний клуб «ДОНБАС».
Спортивна слава України

Володимир МОРОЗОВ (веслування на байдарках) та Людмила БОБРУСЬ (гандбол).

Герой українського спорту

Ольга ХАРЛАН – чемпіонка світу та Європи з фехтування в індивідуальній першості, чемпіонка світу та срібна призерка чемпіонату Європи в командній першості (шабля).

Коментарі вимкнені.