У Тернопіль провокатори не пройдуть!

Про попередження провокаційних дій представників спецслужб Росії на території Тернопільської області 28 квітня та 1-9 травня говорили на засіданні обласного штабу з охорони громадського порядку. Зустріч відбулася під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації, керівника штабу Олега Сиротюка.

“Ми всі є учасниками тих подій, які сьогодні відбуваються у державі. Саме від наших вчинків залежить те, яким чином розвиватиметься ситуація далі на теренах нашої області”, – заявив Олег Сиротюк.
З 24 квітня правоохоронні органи краю нестимуть службу у посиленому режимі, – про це на зустрічі заявив керівник управління МВС України в області Василь Облещук. Контролюватимуть силовики усі в’їзди та виїзди з міста та області.

На упередження працює і обласне управління служби безпеки України. Як каже Іван Юлик, наразі вони опрацьовують інформацію, яка поширюється у пресі та в інтернет-мережах, посилено стежать за об’єктами життєзабезпечення населення краю та роблять усе можливе задля спокою громадян. Керівник служби безпеки звернувся до мешканців області з розумінням віднестися до ситуації, що склалася, а також не провокувати ворога 28 квітня, у день створення дивізії СС “Галичина”, та на травневі свята.

Володимир Стаюра, керівник Штабу національного спротиву, закликав мешканців області не проводити 28 квітня будь-яких масових заходів, які провокатори можуть використати проти громади Тернопілля.
Готові до забезпечення правопорядку на вулицях міста та області представники самооборони. Не стоятимуть осторонь і члени автомайдану. Вони всі зголосилися виходити на чергування разом з правоохоронцями та охороняти важливі об’єкти.
Допомагатимуть владі та силовим структурам й представники духовенства.

Коментарі вимкнені.