Гітарист «Los Сolorados» в тернопільському пабі відіграв свою “дружину” (фото)

1 квітня, у Всесвітній день сміху, позитивного настрою  тернополянам додавав місцевий гурт «Los Сolorados». Музиканти нещодавно повернулися з Берліну, де майже два місяці працювали над записом першого студійного альбому.

– У Німеччині ми позиціонуємося, як виконавці польки, – розповідає «Погляду» Ростислав Фук, гітарист «Los Сolorados», – тому вдома для нас є справжнім задоволенням пограти рокерів,та «відірватися» на сцені.

Виступ у пабі «Патрік» того вечора і дійсно був «відривним»: венігрет з пісень у різних стилях – від польки до року –  заставляв глядачів «гоцати», та не давав можливості присісти ні на хвилину. Порятунком були лише кілька «мєдляків» а-ля блюз, де Ростислав Фук «витискав» зі своєї гітари максимально довгі ноти. Про свої гітари музикант відгукується з особливим почуттям.

– Того вечора я грав на своїй «Христинці Фендер», то моя кохана дружина, -жартує Ростик. – А акустика «Галя» відіграла весь капустичний сет. Я взагалі страшенно скучив за своєю електронікою, і можу видобути з неї все, що мені треба: від блюзу до «трешняку».

Перед своїм виступом «колорадоси» не забули про те, що виступають у Всесвітній день сміху. Так, замість них на сцену вийшли зовсім інші музиканти, котрі представилися, як «Los Сolorados» і навіть відіграли одну пісню.

“Погляд”

Коментарі вимкнені.