Крисак обіцяє “розібратися” з Тернопільською міською радою?

Засідання робочої групи, яка займається розглядом звернення представників громадських організацій та громадських активістів Тернополя до Президента України Петра Порошенка щодо низки проблемних питань у сфері будівництва та земельних ресурсів відбулось 20 лютого. Участь у ньому взяв виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Робочі підгрупи вивчили інформацію щодо конкретних питань даного звернення. Зокрема, це питання щодо дотримання представниками міської ради земельного, містобудівного та екологічного законодавства. Окремо працюють представники правоохоронних органів щодо законності процедур надання землі та початку будівництва у місті. До участі у роботі групи запрошують і представників прокуратури області.

Відтак, під час засідання представили сформований перелік необхідної інформації, яку мають згідно рекомендацій робочої групи надати у міській раді. Після отримання цієї інформації продовжать детальний аналіз проблемних питань забудови Тернополя.

«Об’єм інформації – великий, тому дослідження даного питання потребує часу, – зазначив Іван Крисак. – Робота буде  проведена на належному рівні. Ми надамо необхідну допомогу щодо вирішення питання в межах своєї компетентності».

Коментарі вимкнені.