Два тернопільські студенти єдині з України волонтерять як медики на Євро-2016

Фото з сайту ТДМУ.
Фото з сайту ТДМУ.

Двом студентам Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського Михайлу Бандрівському та Олександру Рибинському-Косману вдалося виграти у всеукраїнському конкурсі, завданням якого був відбір кращих волонтерів-медиків для забезпечення роботи медичної служби під час проведення цьогорічного чемпіонату Європи з футболу у Парижі. Про це повідомляє прес-служба ТДМУ.

«У березні цього року на адресу Товариства «Червоного Хреста» України надійшло запрошення поїхати на чемпіонат Європи з футболу. Я з Сашком одразу подали заявки. Обов’язковими умовами були володіння англійською мовою та проходження курсів з першої допомоги. З цим у нас проблем не було, оскільки ми обоє є сертифікованими інструкторами «Червоного Хреста». Через два тижні після подання заявок нам зателефонували з Національного Товариства «Червоного Хреста» України. Ми особисто пройшли співбесіду в головного секретаря Алли Хабарової та президента Івана Усіченка. Цього ж дня наші анкети були відправлені до офісу французького «Червоного Хреста», а ще через тиждень ми отримали запрошення від колег з Франції», – розповів Михайло Бандрівський.

І ось уже 7 червня наші студенти прибули до аеропорту в Парижі, де їх зустріли волонтери «Червоного Хреста» Франції. Цього ж дня після прогулянки містом вони мали змогу ближче познайомитися з представниками інших країн Європи.

«Наступний день у нас розпочався з брифінгу, під час якого нам розповіли про роботу «Червоного Хреста» Франції, про теракти у цій країні та рятувальні операції під час надзвичайних ситуацій. Кожен з нас представився і розповів коротко про себе та основні завдання «Червоного Хреста» у своїй країні. Пізніше нас ознайомили з завданнями на чемпіонаті. Також до нас завітав президент «Червоного Хреста», з яким ми мали змогу поспілкуватися. І найприємніше – ми отримали перепустки на «ЄВРО-2016».

Уже 10 червня нам видали телефони для внутрішнього користування та надали більш детальну інформацію про заходи, в яких братимемо участь. Також розповіли та показали, як працює «Червоний Хрест» Франції в режимі реального часу», – додав Михайло.

Тернопільські студенти уже пройшли відповідний інструктаж і 11 червня приступають до роботи. Як зазначають представники ТДМУ, влада у Парижі максимально подбала про безпеку гостей і жителів міста, постійно патрулює міліція та військові.

Коментарі вимкнені.