Рейдерство на 700 га

Прокурором Бережанського району внесено протест на  розпорядження голови Бережанської РДА «Про передачу в оренду земель запасу та резервного фонду» в частині передачі в оренду земель запасу та земель резервного фонду. Відповідно до розпорядження,    землі запасу та резервного фонду Жовнівської, Божиківської та Мечищівської сільських рад,  загальною площею близько 700 га.  передано  приватному підприємству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

За результатами розгляду протесту розпорядження голови РДА визнано таким, що втратило чинність.

З початку 2011 року  міськрайпрокурорами  області принесено 431 протест на незаконні рішення про розпорядження земельними ділянками, якими попереджено незаконне вилучення земельних ділянок загальною площею 262га.

Всього, упродовж поточного року органами прокуратури області за результатами перевірки додержання вимог земельного законодавства порушено 29 кримінальних справ, 28 кримінальних справ, розслідуваних органами прокуратури, надіслано в суд для розгляду.  Розглянуто та задоволено 431 протест на незаконні рішення органів місцевої влади та самоврядування, принесено 272 приписів та подань, за документами прокурорського реагування відшкодовано 1315 тис. грн., з яких 1078 – до бюджету, попереджено незаконне вилучення 262 га землі, реально повернуто 141 га земель, до відповідальності притягнуто 120 посадових осіб, 52 з яких в органах контролю.

Коментарі вимкнені.