Перевізники “закипіли” на зустрічі з головним податківцем Тернопільської області (відео)

На зборах міжнародних автоперевізників Тернопільської області 8 квітня, член президії Інак Олег Андрійович розповів учасникам, як він з членами ініціативної групи ходив на переговори до начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євгена Воробця. 

– Нічого не змінилося. Якщо нам повертала ПДВ злодійська влада Януковича, то зараз те саме залишилося. Коли ми вимагали ПДВ, з нас вимагали 30% хабаря, – заявив Олег Інак. – До всіх людей, що є тут міжнародним перевізником, в тому числі й до мене, приходили і вимагали 30%. Така  була система і ми мусили дати, бо інакше б не отримали 70% своїх чесно і тяжко зароблених грошей.

Він розповів, як членів ініціативної групи прийняли у головного податківця.

– Я сказав, щоб перестали брати хабарі. Воробець сказав, що він такого не знає, що він буде з цим боротися, дав нам слово, що ні до кого не прийде податківець і не буде вимагати хабара.

Більше – у відео.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Перевізники “закипіли” на зустрічі з головним податківцем Тернопільської області (відео)

 • 12:03 | 9.04.2014 о 12:03
  Permalink

  хто би говорив!а він як в 90 рекетом мзаймався тепер нехай на собі відчує!кревні зароблені гроші каже а за які гроші бізнес побудував!!!

 • 12:52 | 9.04.2014 о 12:52
  Permalink

  Більша половина з цих присутніх-надважкі хабарники… Денисюк теж хабарював, відмазуючи від служби в ЗСУ, коли був комісаром в Районному воєнкоматі! По 1000$ за чоловіка. Коротше… Ніц з цього не вийде… Такі “нові”-старі обличчя ні до чого не приведуть, хібань що до другого етапу корупціонізму!!!

  • 17:04 | 9.04.2014 о 17:04
   Permalink

   Потрібно думати , перед тим , як написати. Звичайно, якщо ти податківець, то подібний коментав варто було очікувати. По собі судиш. На зборах було пів сотні людей. Кажеш “Більша половина – надважкі хабарники”. Напиши, хто?

Коментарі вимкнені.