Під Тернополем горів «Ford» та літня кухня, а в місті – сміття

За 1-2 липня було зафіксовано пожежі у автомобілі на дорозі, в сміттєвому контейнері та в господарській будівлі на Зборівщині.

1 липня по обіді на автодорозі Заліщики – Колодрібка , поблизу с. Бедриківці Заліщицького району виникла пожежа в моторному відсіку автомобіля «Форд-Транзит». Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки. Матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано первинними засобами пожежогасіння.

1 липня увечері о 20.50 в м. Тернопіль горіло сміття в сміттєвому контейнеру на вул. Купчинського. В наслідок пожежі контейнер пошкодився. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюється. Пожежу ліквідували мешканці до прибуття пожежників.

2 липня о 08.08 в с. Присівці Зборівського району виникла пожежа в господарській будівлі (літня кухня). Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку, газова плитка, газова колонка, пошкоджено перекриття на площі 10 м. кв.Причина виникнення пожежі встановлюється. Прямі матеріальні збитки складають орієнтовно 3500 гр.

Коментарі вимкнені.