37 сільських голів Тернопільського району приписали до лав Партії регіонів

На чергових зборах Асоціації сільських та селищних рад Тернопільського району 4 лютого розглядалося питання наклепу. У одному з інтернет-видань було розміщено статтю зі списком прізвищ 37 голів сіл, які начебто раніше належали до лав Партії регіонів. Представників сільких громад обурила така відверта брехня, тому на зборах вони підписали колективну заяву зі спростуванням цієї інформації. Також чекають реакції компетентних органів щодо встановлення справедливості. Сільські голови Тернопільського району переконані – дана стаття є замовною та оплачується партійними силами, які не зважають на складний стан в Україні, а уже “гострять лижі” на вибори. 

Така підлість з боку замовників статті та інтернет-видання настільки обурила присутніх на зборах, що вони навіть проголосували про винесення даного питання “Про публікацію компроментуючих матеріалів в інтернет-виданнях на сільських і селищних голів Тернопільського району” номером один у порядок денний зборів Асоціації.

– У всесвітню павутину “злили” інформацію про голів тернопільського району, які вступили в Партію регіонів. Найближчим часом обіцяють оприлюднити також інформацію і про інших начебто “регіоналів”: секретарів та працівників сільських рад, директорів шкіл. Зрозуміло, що це удар персонально по кожному з нас, по нашій громадській організації, яка існує в Тернопільському районі вже більше 10 років, яка нараховує 40 учасників. Зрозуміло, що промовчати чи зробити вигляд що ми цього не бачимо ,було б неправильно. За кожним з нас є територіальна громада. Це інформаційна війна, – розпочав головуючий зборів.

Кілька сільських голів почергово висловили свою думку з даного приводу. Зокрема, обранець громади Підгороднього Сергій Чапрак сказав, що за даним інтернет-виданням, яке раніше було зареєтроване у Києві, а зараз у Тернополі, стоїть відомий політик однієї із політичних сил. Щоправда прізвище називати не став.

– Я думаю, що ви всі розумієте, що в цей час коли в країні біда – війна, вже на першому плані стоїть питання виборів. Ці люди себе без влади абсолютно не бачать. І це на мою думку лише початок. Вони не думають, що наші люди, які живуть в районі, Україні, змінилися. І якшо в 2000-х роках десь “велися” на такі дешеві статті, то зараз громада знає кожного голову села, чим він займається. Люди знають, хто шо робив. Ця стаття є дешева і наші люди на неї не “поведуться”.

Окрім того, Сергій Чапрак зізнався, що відчуває, що дуже скоро прийде час, коли народна люстрація дійде до тих, хто веде таку нечесну політичну гру.

– Я би радив тим людям слідкувати за чистотою сміттєвих баків, тому що їм прийдеться в тих баках бути – у мене таке відчуття. Порадив би взятися за корисну роботу, щоб виправити ситуацію в країні. Я знаю, серед сільських голів є три голови сільських рад, які дійсно були в Партії регіонів. Прізвища називати не буду. Ті хто були – знають. На сьогоднішній день реальних списків тих, хто був у Регінах – немає, вони знищені. Я  тісно спілкуюся з своїми колегами і мені просто обідно, що нас записали до когорти тих, хто  зробив ситуацію в країні, через яку гинуть наші діти, друзі.

Присутні на зборах висловили тверде бажання подати до суду на редакцію видання, яке розмістило публікацію-наклеп. Тому проголосували текст звернення  і скріпили його підписами.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.