Тернопільський мер Сергій Надал не може без екологічних хітів

Здається Сергій Віталійович не може без екологічних хітів.
Посадили 64 диво – дерев. Треба замислитись, що це таке? Зменшити (вкрасти) рішення сесії ТМР, яке підписав п. Надал у цього парку 6 гектарів з 22 гектарів, яки парк займав раніше. Після цього садити пару дерев і видавати це за акцію озеленення Тернополя.
Явно брак фантазії та небажання впроваджувати справжні екологічні проекти. Слід звернути увагу на те, що усі роки мерства ідуть показові акції висадки у існуючих парках, тобто зелена площа Тернополя не збільшується.
Навпаки дії п. Надала по масовому виділенню земельних ділянок під бізнес у зелених зонах практично катастрофічні. Десятки гектарів парків, скверів, газонів вже пішли. Скільки піде всього, тільки він знає.
Ми пропонували Сергію Віталійовичу пропозиції щодо реальних дій, яки можуть покращити екологію та вигляд Тернополя але уваги не зверталося.
Зараз головне не садження екзотичних дерев, а спасіння того що залишилося. Для цього треба провести інвентаризацію зелених зон, того що залишилося. Це не дасть можливості надалі їх зберегти. Але Сергій Віталійович ніяк того не хоче. Не підходе йому така справа.
Спробуємо ще раз надати свої пропозиції щодо оздоровлення екологічного стану Тернополя. Інформація буде оприлюднена.
Голова ГО «ЕКОАЛЬЯНС» О. Філь

Коментарі вимкнені.