Цього року на Тернопільщині буде скрутно – прогноз Валентина Хоптяна

Валентин Хоптян14 лютого відбулося перше у цьому році засідання обласної ради церков, на якому піднімали питання про релігійну ситуацію в області, вивчення курсу «Основи християнської етики» у школах, відзначення в області 1025-ї річниці Хрещення Русі та інше.

Участь у засіданні взяв голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. За давньою звичкою, губернатор відзвітував про зроблене в області та окреслив майбутні перспективи. Щоправда, в не дуже яскравих фарбах. Очільник області вважає, що цей рік, в умовах другої фази світової кризи, буде непростий і досить напружений, – пише За Збручем.

– Ми з вами не живемо на якомусь окремому острові. Ми живемо сьогодні в світовому, європейському співтоваристві. І, звичайно, теж воно буде відчутно, – прогнозує Валентин Хоптян.

Також губернатор розповів про свою нещодавню зустріч (разом із командою заступників, керівників економічного блоку) з трьома віце-прем’єрами та сімома міністрами. З високопосадовцями обговорювались проблеми області, над чим потрібно працювати і де потрібна допомога держави.

– Наша область дотаційна. І без допомоги держави вирішувати всі ці питання, які сьогодні хвилюють наших людей, їх буде дуже і дуже важко. Я б сказав, без допомоги держави, можна щось робити, те, що ми робимо. Але серйозні об’єкти, те, що стосується соціально-економічного розвитку краю, там потрібні гроші. Я зайшов до міністра фінансів, а він каже: «У вас якісь проблеми? Ви щось хочете попросити?». Я кажу: «Тільки одне». А він питає, що. Я кажу: «Вгадайте з першого разу». Він каже: «Гроші». Я кажу: «Правильно. Вгадали», – «погрався» з міністром намісник Януковича.

Коментарі вимкнені.