У кожному райцентрі Тернопільщини можна буде отримати біометричний паспорт

Уряд України виділяє 150 мільйонів гривень на придбання понад 600 терміналів для видачі біометричних паспортів у рамках виконання Україною плану з підготовки до спрощення візового режиму з ЄС. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду  5 листопада, інформує Урядовий портал.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Уряд України очікує на прибуття наступної місії Європейського Союзу щодо перевірки виконання Україною плану з підготовки до спрощення візового режиму з ЄС.
Він зазначив, що проводив із цього питання розмову з тодішнім головою Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу:«Хотів би ще раз подякувати пану Баррозу за ту роботу, яку ми провели разом. Це було десять років активної європейської роботи».

Арсеній Яценюк підкреслив, що незадоволений тим, «як Державна міграційна служба виконує доручення Уряду щодо запровадження видачі біометричних паспортів»: «35 тисяч паспортів на місяць – це означає черги в кожній області для отримання паспорту».

Уряд України, повідомив Арсеній Яценюк, приймає рішення про виділення 150 мільйонів гривень на придбання понад 600 терміналів для видачі біометричних паспортів: «У нас є 2 місяці. Фактично в кожному районі ми поставимо відповідний термінал, і до кінця січня система повинна працювати».

Коментарі вимкнені.