У Тернополі — лінії землі (фото)

Виставку молодої художниці, уродженки Ланівців, Олени Горголь «Земля» відкрили в тернопільській галереї «Бункермуз».
Мистецтвознавець Віра Стецько відзначила, що художниця серйозно підійшла до побудови експозиції та формування її ідеї. Найчастіше об’єктом уваги Олени є природа, яка дає художниці можливість розкрити своє душевне та хвилююче, проявити емоції. Пані Стецько зауважила, що елементи ткацтва, якому дівчина навчається у Львові, проявляються в представлених роботах.
Олена Горголь розповідає, що їй завжди було цікаво спостерігати за природою. В картинах намагається передати гру та неповторність кольору. Ці «роботи наповнені безмежним спокоєм, тишею, світлом, мерехтінням. Це таке собі переплетення ліній та кольорів без жодної концепції. Я люблю ріллю, землю, городи. Вони прості та мінімалістичні. Переважно це і зображаю в своїх нових роботах. Для мене це найбільша краса. Оглядаючи роботи, треба просто розслабитись і споглядати, отримувати задоволення, не думаючи про те, що б вони могли означати», — каже художниця.
До речі, серед представленого можна відшукати й знайомі овиди, адже Олена часто малює з натури, зокрема, її надихає те, що бачить з вікна електрички Тернопіль-Львів.
Загалом на виставці «Земля» представлено 29 робіт. Їх стиль художниця характеризує як близький до імпресіонізму.
Діятиме експозиція до 6-го серпня в галереї «Бункермуз» за адресою Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1. Вхід вільний.

Коментарі вимкнені.