У Західній Україні вже перебуває вбивця з Росії (фото)

Найманець, “зелений чоловічок”, Андрій Володимирович ПОЛЯКОВ-РТІЩЄВ – вартість, згідно котирування “ПриватБанку”, 12000 доларів або більше., стверджує, що вже 5-у добу знаходиться у Західній Україні. Може готувати провокації у Львові, в Ужгороді.

Путлерівський неонацист. Загрожує знищити 3-ю сотню до травневих, як “подарунок” (кому?) на День Перемоги. Ненавидить усіх. Комплекс неповноцінності защемленого провінціала. Садист -вбивця. Розум та інтелект – відсутні. Думати не вміє і не любить. Любить зброю, і самокрасуватися, як усякий людиноненависник. Не любить працювати. Вважає себе суперменом. Був у Криму. Озброєний і небезпечний. Уповільнена шизофренія. Нав’язлива безглузда ідея – “звільнення народів від ярма Заходу”. Совість і моральні принципи відсутні. При знешкодженні – дотримуватися обережності!
Вважає всіх українців, хто за Незалежну Україну без Росії – бандерівцями, котрих готовий знищувати без жалю і докорів сумління…
Адреса у “ВКонтактє” – https://vk.com/id158135803

-1 thoughts on “У Західній Україні вже перебуває вбивця з Росії (фото)

 • 13:31 | 24.04.2014 о 13:31
  Permalink

  что-то рожа у вашего убийцы не очень злостная! найдите новую фотку с оскалом!

 • 14:12 | 24.04.2014 о 14:12
  Permalink

  “Для Бандерлогов и почих Нациков”НЕЗАЛЕЖНОЙ УКРАИНЫ”… я уже 4 сутки на вашей ЗАПАДНОЙ территории…. (вы что не заметили? – я 3-тью сотню к майским праздникам у вас же и ликвидирую). а СБУ у вас – ГОВНО ПОЛНОЕ… НАТОВСКИЕ БАБКИ РАЗВОРОВАЛИ… зато у нас с хлопцами теперь иностранное оружие появилось )))))))) Слава России!!!” – запис з його сторінки. Цікаво – його обстежували психіатри?
  п.с.- хоча доля правди в його словах є – я про розікрані гроші.
  але ж ми повинні добряче цю харю запам’ятати, правда ж?

Коментарі вимкнені.