Тротуари погано прибирають там, де не уклали угод з комунальниками, кажуть в управлінні ЖКГ Тернополя

Морози потроху спали, натомість – прийшли снігопади і відлига. Тож і в таку погоду роботи комунальникам не бракує. Якщо з дорогами їм впоратись вдається, то на тротуари від мешканців Тернополя – багато нарікань. В управлінні житлово-комунального господарства Тернопільської міськради запевняють: свою роботу виконують добросовісно – люди і техніка працюють вдень і вночі. Проблема в іншому – скаржаться люди переважно на ті тротуари, які мали б прибирати не комунальні, а інші підприємства та організації.
Аби транспорт сьогодні вранці міг нормально рухатись Тернополем, комунальники працювали уночі.
– Ми вночі для того, щоб не було ожеледиці, цієї ночі тільки посипали – 5 піскорозкидачів всю територію міста. Так само і стосується тротуарів, на вихідних працювали трактори з щітками, які прибирали цю кашу, яка утворилася, а сьогодні вночі, коли був мороз і випало трошки снігу, ми їх посипали піщано-соляною сумішшю, – розповідає начальник управління ЖКГ Тернопільсьокї міськради Володимир БОЛЄЩУК .

Вулицями міста водіям пересуватись безпечно, дорога хоч і мокра, проте не слизька. А от узбіччя – з кучугурами снігу, який потроху тане. Не виняток і зупинки громадського транспорту. Якщо водій маршрутки, чи тролейбуса зупиниться біля снігової гірки, то пасажиру, який виходить із транспорту, обминути її важко. Проте найбільш проблематично для тернополян ходити тротуарами: лід, вкритий снігом, кажуть, не найкраще місце для прогулянок.

Проблему нерозчищених тротуарів у міському управлінні ЖКГ не приховують. Кажуть – свою роботу знають, як дороги, так і тротуари чистять, проте тільки ті, які закріплені за комунальними службами.

Як розповів  начальник управління ЖКГ Тернопільсьокї міськради Володимир БОЛЄЩУК ТВ-4, багато ділянок і тротуарів є закріплені за підприємствами, за організаціями, які по тій чи іншій причині не уклали договір з спеціалізованою організацією на прибирання і повинні самі прибирати фактично цю територію, а вони її не роблять.

– Тобто, власне, ми вживаємо всіх заходів для того – їх попереджаєм, а наступні рази притягаєм до відповідальності. Такі адмінпротоколи складається на адмінкомісії і, звичайно, за це штраф, каже Володимир БОЛЄЩУК .

-1 thoughts on “Тротуари погано прибирають там, де не уклали угод з комунальниками, кажуть в управлінні ЖКГ Тернополя

 • 10:33 | 21 лютого, 2012 at 10:33
  Permalink

  Нехай напишуть комунальники чому пісок, яким посипають дороги та тротуари, не містить солі, яка в суміші з піском дає набагато більший ефект ніж сам пісок? Чи це одна з ознак заощадження бюджетних коштів.

 • 11:28 | 21 лютого, 2012 at 11:28
  Permalink

  Хай працюють а невідписують таким придуркам як ти.

 • 11:32 | 21 лютого, 2012 at 11:32
  Permalink

  Попереднику-Бо такий гандон як ти її вкрав.Ти чій холоп будеш?Ромця заставго сиочок?

 • 11:32 | 21 лютого, 2012 at 11:32
  Permalink

  Попереднику-Бо такий гандон як ти її вкрав.Ти чій холоп будеш?Ромця заставго сиочок?

Comments are closed.