«Висітимуть» на біг-бордах учні та директор тернопільської школи №24

Учні 24 школи у басейні з директором

Сьогодні тернопільська школа №24 стала найкращою серед шести навчальних закладів, які наважилися взяти участь в конкурсі  «Молодіжна біржа суспільних ініціатив».

25 квітня у актовому залі школи №24 пройшла остання конференція в рамках цього проекту, на якій усі колективи шкіл-учасниць представляли звіт про свою діяльність. Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра розповів присутнім в залі, що цей проект презентували нашому місту партнери Тернополя з Любліна (Польща). Нагадаємо, участь в біржі ідей приймали школи №№ 24, 18, 19, 6, 3, та гімназія ім.Франка.

Дуже цікаво представила 24-у школу команда Ecology of life. Оскільки вони висвітлили свою діяльність у вигляді новинного репортажа, під час якого коротко «пройшлася» по своїх найцікавіших акціях. Так, на великому екрані присутні побачили фотографії з «Іграшкового дня». Тоді учні приносили в школу свої улюблені іграшки. Як виявилося, люблять «медведиків» та «зайчиків» не лише школярі. Також команда 24-ї школи дякувала керівнику школи за найкращу акцію «У басейні з директором».

Протягом майже двох місяців цих символічних змагань між школами, учні проводили акції не лише в межах свого навчального закладу, а й на рівні міста. Так, усі школярі 18-ї школи, в часі Великодня, провідували одиноких та літніх людей, даруючи їм продукти харчування, зібрані дітьми, а також святкові листівки.

Керівник Товариства охорони прав і гідності учнів «Фортеця» – Хімейчук Петро висловив бажання, аби результати цього конкурсу внесли в Книгу рекордів Гіннеса. Адже в рамках шкільної програми ніколи не проводять такої великої кількості акцій. А за ці неповні два місяці учнівські колективи реалізували майже п’ять десятків різноманітних заходів.

– Цим результатом нашої «Молодіжної біржі суспільних ініціатив» ми готові здивувати не тільки  Україну, а й інші країни, – підсумував Петро  Хімейчук. – Оцими презентаціями, котрі ми сьогодні побачили на екрані, я хочу похвалитися перед нашими партнерами з інших країн, з якими проводили подібні акції. Оскільки ми перевершили ті результати, які прогнозували поляки та литовці, що брали участь в подібних акціях.

Також керівник «Фортеці» зобов’язав школу-переможця сфотографуватися зі своїм директором для того, аби ці фотографії помістити на біг-борди в Тернополі. Таким чином усе місто дізнається, яка ж школа сама краща, сама активна, сама креативна.

Результати конкурсу «Молодіжна біржа суспільних ініціатив», проведеного у Тернополі в березні-квітні 2012 року:

5 місце – Тернопільська школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука. Куплено 29 акцій, шість з них реалізовано. Кількість балів – 125,5

4 місце – Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3. Куплено 50 акцій. Реалізовано – 32. Кількість набраних балів 5 576,5.

3 місце – Спеціалізована загальноосвітня школа №18 з поглибленим вивченням іноземних мов. Куплено 26 акцій. Усі реалізовано. Кількість балів – 5 766

2 місце –  тернопільска загальноосвітня школа I-III ступенів №19. Куплено 35 акцій. Усі 35 реалізовано. Кількість балів 9 923,5

1 місце – Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24. Куплено 47 акцій. Реалізовано усі. Кількість балів 12 251

 Люба Вовк, Погляд”

-1 thoughts on “«Висітимуть» на біг-бордах учні та директор тернопільської школи №24

 • 13:12 | 26.04.2012 о 13:12
  Permalink

  Класна ідея була для школярів. Оскільки я навчалась у КЗОШ № 19, то звичайно слідкувала за перебігом заходів, які проводились. Була вражена не тільки кількістю дітей, які прийняли участь у цих заходах, а й видумкою, бажанням творити…

 • 00:15 | 27.04.2012 о 00:15
  Permalink

  А я тоже вчилася в 19 школі. Там панує особлива атмосфера, тому хочу підтримати фірму Креатів. Навіть не уявляю собі, як то тяжко було організувати учнів.
  А ще кажуть, шо наша молодь інертна і пасивна. Нічого подібного. Такі змагання, і не тільки такі, показують, що учні багато чого можуть і хочуть. Треба тільки дати їм змогу реалізовуватися і не палкою заставляти вигадувати ідеї. А давати свободу і простір діяти, тоді ідеї самі сипатимуться з них!
  Молодці всі команди!

 • 07:30 | 27.04.2012 о 07:30
  Permalink

  влада у всьому сприяє молоді. от Хімейчук працює в управлінні міжнародного співробітництва, а зробив такий класний захід

Коментарі вимкнені.