За корону в Тернополі змагатимуться матусі

Вчора оприлюднили імена 13 тернополянок, які змагатимуться за звання найчарівнішої та найуспішнішої матусі Тернополя.

Як зазначають організатори заходу, дві учасниці фіналу набрали однакову кількість голосів підтримки, тож загалом фіналісток стало 13. За результатами голосування на сайті 20minut.ua, до фіналу вийшли Людмила Гонтарчук, Ксенія Гуменюк, Мар’яна Шило, Наталія Агєєва, Юлія Волкова, Ольга Караванська, Наталія Брикса, Альона Франів, Тетяна Онищук, Ольга Грицишин, Катерина Соколова, Тетяна Романовська, Наталія Халімон. Серед учасниць фінальної частини конкурсу є екскурсовод, держслужбовець, бізнес-леді, лікар, косметолог, телевізійник, бухгалтери і приватний підприємець. Вони щасливі та наполегливі, активні та цілеспрямовані, захоплюються мистецтвом, танцями, літературою, люблять подорожі, життя і свою сім’ю.

Організаційні збори щодо дальшої підготовки до фіналу відбудуться після 25 серпня.

Готуватиме конкурсанток власниця агенції Empire of models Емілія Монастирська. Допомагатимуть їй дизайнери, хореографи, стилісти. Тож кожна учасниця матиме неповторний макіяж, зачіску й одяг для виступу. Усі 13 учасниць фінальної частини конкурсу матимуть професійну фотосесію від відомого тернопільського фотографа Тетяни Іванової.

На святі конкурсантки розповідатимуть про себе і дефілюватимуть в українському одязі, хутряних виробах, вечірніх сукнях, а також матимуть дефіле з елементами танців.

Не забули організатори і про благодійність.

– Ми збиратимемо кошти для жінок, які борються з раком, – зазначає Наталія Гевко. – Квитки на конкурс коштуватимуть 50 гривень. Їх можна придбати або перед святом, або за номером 097-896-62-05.

Нагадаємо, конкурс краси, талантів і грації „Місіс Тернопіль-2015” стартував 6 липня. Його учасниками стали тернополянки віком 30-45 років, які мають сім’ю і реалізували себе в суспільному житті. Вони поєднують материнство з роботою, будуючи успішну кар’єру в обраній сфері. А 13 вересня 2015 року у Forum Hаll, що у „Подолянах”, усі фіналістки, яких обрали шляхом інтернет-голосування, зберуться на великій сцені і поборються за титул „Місіс Тернопіль-2015” і неймовірні призи на конкурсі краси.

Отож долучайтеся до нашого конкурсу, розповідайте про нього друзям, родичам і знайомим та приходьте на наше свято!

Коментарі вимкнені.