Комунальники в Тернополі влаштують Надалу майдан (фото)

26 лютого близько сотні працівникам КП ТМ ШЕД повідомили про те, що частина з них залишиться без роботи. Відбулося це на зборах працівників. Щоправда, по бажаню, працівники ШЕД можуть перейти на роботу в приватне підприємство “Комун-сервіс”. 

Перед обуреним колективом виступали керівник комунального підприємства міської ради, представник приватної фірми з Луцька, яка виграла тендер на прибирання нашого міста, юрист, були присутні два дупетати міської ради, начальник управління ЖКГ Микола Лесів.

Люди кричали, задавали питання. Вони хочуть і далі залишатися на своїх робочих міцях, хочуть, щоб підприємство брало участь в тендері, та не вірять в чесне проведення попередного тендера, в якому власне й виграло луцьке підприємство “Комун-сервіс”.

Чоловіки готові були зриватися з місць і йти на майдан чи прямісінько до міського голови. “У нас буде свій майдан!”, впевнено заявляли працівники. Вони чекають на наступні збори, де вимагають присутності міського голови. Кажуть, що попередні збори з Надалом проходили без преси, щоб “не виносити сміття з хати”.

Деталі згодом

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Комунальники в Тернополі влаштують Надалу майдан (фото)

  • 15:44 | 26.02.2014 о 15:44
    Permalink

    на майдані на віче скажіть і люди вас підтримають поки непізно!геть сволоту з тернополя!

  • 16:02 | 26.02.2014 о 16:02
    Permalink

    Головного пахана (януковича) вигнали. Але банда лишилась. Надал, просимо тебе, піди з миром.

Коментарі вимкнені.